Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan férfival, akinél napok kellenek, hogy felszínre jöjjenek az érzések?

Figyelt kérdés
Néha napokig nagyon hűvös, aztán látszik, hogy szépen feltörnek az érzések, és akkor nagyon szenvedélyes, és szinte leállíthatatlan napokig, majd szépen lenyugszik, és újra kezdődik ez előről?
2015. aug. 18. 14:40
1 2
 1/11 Blade Bone ***** válasza:
Legalább nem unatkoztok miközben kersitek az érzéseitek. :)
2015. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy napokig nagyon hűvös? Olyankor kerül? Esetleg meg is bánt?
2015. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Passzív, nagyon. Úgy érzem, mintha nem is szeretne, megbántani... Nos mindig megbánt, ez ettől függetlenül, de én is őt, aztán hamar megbeszéljük, nem ez a gond. Hanem, hogy egyáltalán nem érzem, hogy szeretne. De ha belegondolok nem csak velem ilyen, bárki mással. Van, hogy haverjaival sem beszélget.
2015. aug. 18. 14:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem mindenkinek megy, hogy könnyen kimutassa az érzéseit. Párom is ilyen van. hogy azt érzem, hogy nem szeret és egyszer csak kiömlik minden szerelme.. utána megint közömbös... van ez így. Ha eltudod fogadni maradj vele ha nem akkor keress mást.
2015. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 3: ha ez ciklikusan változik, néhány naponként, akkor van rá esély, hogy borderline személyiségzavarban szenved.

Hogy mit tudsz vele tenni? Te semmit. Küldd el pszichológushoz, és ha van rá néhány éved, akkor várd ki, míg helyrejön...

2015. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Volt ilyenben részem, én borzasztóan szenvedtem ettől. Nehezen viseltem, hogy egyszer jégcsap volt velem, máskor pedig ölelgetett, puszilgatott, cirógatott. És ezek a ciklusok rövid időközönként váltották egymást. Úgy éreztem, hogy kiszámíthatatlan ő is és a kapcsolatunk is. Egy idő után már gyomoridegem volt, hogy meg merjem-e kérdezni, hogy mit csinálunk hétvégén...féltem, hogy éppen a búskomor, pesszimista hangulatában van és úgysem lenne kedve semmihez...hozzám.


Számomra fontos, hogy valaki ki tudja mutatni az irántam érzett szeretetét. Ez nem azt jelenti, hogy lépten nyomon nylni-falni kell a másikat és fél óránként mondani neki, hogy szereted, ez a másik véglet. A ridegséget és a közönyt én nem bírtam elviselni, így véget vetettem a kapcsolatunknak.

2015. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Leveted a bugyidat és neki napok mulva áll fel?
2015. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez nem betegsèg, ès nem problèma.A fèrfiaknàl biológiai oka is lehet a hangulat negatìvvà vàlàsànak.Tèny, hogy a fèrfi ember,szexuàlis együttlèt utàn energiàt veszìt.Ez az energia, fizikai formàban,(ejakulàció) àltal tàvozik.Maga az ondó(sperma),a nemzès cèljàt szolgàlja.A szexuàlis együttlèt elõtt, lehet eltel egy bizonyos idõ, amíg pàrod èletenergia szintje màr annyira megnõtt, hogy az energia àtalakulhat kreativitàssà, lelkesedèssè, szeretettè.

Az ejakulàció utàn, endorfin termelõdik.Maga az együttlèt egy kielègülèshez vezet, viszont egy negatìv, energia nèlküli nyugalmat ad.Ezzel nincs baj.Ez csak tèny.Tudatosítani kell, mert sok kapcsolat ezèrt megy tönkre.Megèrtõbbnek kell lennie a nõnek egy szexuàlis együttlèt utàn a fèrfival, tudvàn azt, hogy most kevèsbè lesz szeretetteljes , ès megèrtõ a fèrfi.A nõknèl ez az energiavesztesèg, a vèrzès fizikai

2015. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jelensègèvel tàrsul.Ami fèrfiaknàl èletenergiàt jelent, a nõknél új èlet kreàlàsàt.A nõknèl a vàrandóssàg alatt, megszûnik az energiavesztesèg, mert most az energia èletet kreàl.

Tehàt no problem, csak el kell fogadni a dolgok termèszetèt.

2015. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kolosszus22 ***** válasza:

Valószínűleg ő ilyen személyiség, ilyen típus. Nem direkt csinálja és nem azért mert nem szeret csak ilyenkor nincs kedve vagy nyomasztja valami más. Vannak ilyen emberek, nem vagyunk egyformák. Vagy elfogadod olyannak amilyen vagy lépsz.

28F

2015. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!