Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkozni?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akibe szerelmes voltam, és végülis nem lett köztünk semmi, de én azóta se tudom őt elfelejteni. Próbáltam elterelni a gondolataimat többféle módon de a végeredmény mindig az hogy rájövök hogy őt szeretem. Évek óta ez megy. Tegyek még egy próbát Nála vagy hagyjam a fenébe? Attól tartok soha nem fogok olyan emberrel találkozni akit ennyire tudnék szeretni.
2015. aug. 18. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Nálam is ugyanez a helyzet, és tudom, hogy furán hangzik a mai világban, de inkább várok rá egy életen át, reménykedve, hogy egyszer hátha együtt lehetünk, minthogy mással jöjjek össze. Ahhoz túlságosan szeretem őt! :( 21/L
2015. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy jó tanács, hülyeség várni olyanra akinek semmit nem jelentesz. Az évek telnek és elhalasztod a boldogságot, ismerkedést. Tapasztalatból mondom fiatalon elkövettem ezt a hibát, és mennyi esélyt kihagytam. Szóval törődj belem hogy neki semmit nem érsz, nem is fogsz ne legyél önkínzó.
2015. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Sajnállak mindkettőtöket, mert saját magatokat emésztitek egy olyan férfi miatt aki sosem lehet a tietek. A ti fiatalságotok megy rá ők meg szépen, boldogan élnek kedveseikkel.
2015. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi be néz téged. Hogy tudsz egy ilyen embert szeretni? Majd átcsap a szerelem utálattá...
2015. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az a baj, hogy ő tényleg egy kivételes ember..

Hozzá hasonlóval nem hinném hogy fogok találkozni. Egyszerűen minden megvan benne.

2015. aug. 18. 19:46
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Automatikusan azt hittétek, hogy semmibe veszi a srác, de lehet, hogy a kérdező soha nem is próbálkozott nála, csak álmodozott róla! Ez sajnos elég gyakori...!


Érdekelnének a részletek! Ha sosem próbálkoztál nála, akkor pedig ideje lesz!


24/F

2015. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ennél azért sokkal bonyolultabb a helyzet.

Én se értem igazán..

2015. aug. 18. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Én meg azt utálom, amikor hamis reményt csepegtetnek az emberek szívébe. Van, akit el kell felejteni. Nehéz, de még mindig jobb, mintha visszautasítana, mert az már sokkal jobban fog fájni.
2015. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
#8: Ez butaság. Az elutasítás jó, mert akkor tisztán tovább tud állni a tudattal, hogy Ő mindent megpróbált. Így viszont ott marad benne örökké a "mi lett volna ha...?" kezdetű gondolat, ami mindennél rosszabb. Ezt tapasztalatból mondom. Csak egy gyáva ember nem próbálja meg. Aki nem mer, az nem nyer és az ilyen meg is érdemli!
2015. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én válaszút elé állítanám, mert az egyértelmű visszautasítás tényleg jobb, mint a vergődés. Megpróbálod, és ha nem megy, akkor legfeljebb sírdogálsz egy kicsit, azután továbblépsz.
2015. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!