Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kenzo Tenma kérdése:

Szerintetek hogy van ez?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolatban képesnek kell lenni változni szerintetek? (Szerintem igen.) Mert hallottam már olyat, hogy ha szeretsz valakit nem akarod megváltoztatni, nem várod el, hogy változzon érted. De nem úgy lenne értelmes, hogy ha szeretsz valakit akkor változtatsz a kedvéért?
2015. aug. 18. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. Kevered a változást a kompromisszummal, szerintem.

Változást nem lehet elvárni. Mindenki maga változik, akkor és úgy ahogy akar. Kompromisszumot kell és érdemes is kötni, olyat, ami mindenkinek még belefér.

2015. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Interferencia ***** válasza:
Na ezért vagyok mostanában itt ritkán, qrva unalmas kérdések jönnek...
2015. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, változni az egész életedben képesnek kell lenni, ha észreveszed, hogy rossz irányba haladsz. Másért nem tudsz, csak ha belső indíttatásból jön, persze adhatja ehhez a bátorítást, lökést egy másik ember, de csak ha amúgy is benned van az igény erre.
2015. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mumusan ***** válasza:

Mindig mindenki változik, napról napra. Csiszolódunk egymáshoz, változunk a környezetünk hatására. Van amit változtatnék a páromon, de ha így marad se nagy gond. Különben nem lennék vele.

Viszont ha valaki nagyon döntő számunkra, azt úgy fogadjuk el ahogy van.

2015. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 Hát mivel unalmamban írtam ki csoda is lenne, ha olyan izgalmasra sikerült volna. :D
2015. aug. 18. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a trükk az, hogy magadtól elvárhatod, hogy alkalmazkodj a másikhoz (akár személyiségben is), de a másiktól ne várd el, hogy megváltozzon a kedvedért.
2015. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!