Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is van ilyen párja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is van ilyen párja? Hogy kezeled?

Figyelt kérdés

A barátom (20) világéletében szerelmes volt valakibe. Nem volt az életében olyan pillanat, hogy épp ne őrüljön meg valakiért. Mióta vagyok neki, nem igazán flörtölt senkivel, de zavar, hogy szinte minden lány barátja "exszerelme" is egyben. Emellett nem tudom, hogy mellettem mennyire vonzódik más lányokhoz. Gyanítom egy év alatt nem cserélték ki, és eléggé. Van akire nagyon féltékeny vagyok, van akire kevésbé. Még nem jöttem rá, hogy ezt hogy tudnám igazán kezelni.

A dologhoz hozzátartozik, hogy én pont az ellenkezője vagyok, nagyon nehezen adom a szívem, ő az első szerelmem és bőven 21 felett jártam mikor megismertem (most 22 vagyok).


Nem csak a lányokat kérdezem, biztos, hogy mindkét nemnél előfordul ilyen személyiség.


2015. aug. 18. 23:16
1 2
 1/13 Mumusan ***** válasza:
53%

Inkább örülj neki hogy veled van. Ha nem szeretne, akkor váltott volna. Nincs jelzálog a fejetek felett ami hozzád kötné, ergó szerelemből van veled.

Igen, lehet hogy egyszer szerelmes lesz másba, és lelép. Benne van a pakliban. De ezen akkor kell izgulni, mikor megtörténik. És akkor sem fog összedőlni a világ.

2015. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

"bőven 21 felett jártam mikor megismertem (most 22 vagyok). " - hát ez nagyon aranyos megfogalmazás... :-)


Nem biztos, hogy tetszeni fog, de mire tényleg bőven 21 fölött fogsz járni, addigra már ez az időszak meg ez a kisfiú csak emlék lesz.

2015. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem parasztsag es eretlenseg jele, ha valaki az epp aktualis kapcsolataban allandoan felhozza az exeket.


Nekem is eletem elso szerelme (en 20 voltam, o 32) az elejen beszelt a regi baratnojerol es hogy mennyire szerette es sokat gondolt ra stb. En mondtam neki engem nem erdekel, en tiszteletben tartom az erzeseit, de tartson o is engem annyira tiszteletben hogy ne beszelejen rola.

Soha tobbet nem emlitette a csaj.


3 boldog ev utan elmult a szerelem es kozos megegyezessel szakitottunk. A csaj akivel utanam osszeallt, par honap jaras utan megkeresett, hogy mit csinaltam mert a pasi allandoan csak rolam beszel.

A csajnak pokolla tette az eletet ezzel az allando multban elessel es a csaj otthagyta (jol tette).


Beszelj vele. Mi ezt innen nem tudjuk megoldani. Mondd el neki a velemenyedet/oszd meg vele a gondolataidat.


Ha nem valtozik akkor kuka.

Hiaba vagy bele fulig szerelmes, ha keptelen a jelenben (VELED) elni, akkor soha nem fog 100%ban veled lenni, ugyhogy akar kezdheted magad szoktatni a gondolathoz, lesz meg az eletedben mindent elsopro szerelem. Minth ahogy nekem is volt legalabb 3! ;)


37/n

2015. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. Nem a kérdésre válaszoltál.

2. Köszönöm a válaszod,nagyon jót nevettem és igazad van, baromi hülyén fogalmaztam. :P

3. Köszönöm a bő választ! Ha csak beszélne róluk, azzal nem lenne baj, 3 perc alatt helyre tenném. De ők barátok, naponta chatelnek, esetleg gyakran találkoznak. 1 csaj van akire azt mondtam, hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot (a lány le akart vele feküdni, mikor már 8-9 hónapja jártunk). Nem akarok butaság miatt féltékenykedni, soha nem tiltottam ezt az esetet leszámítva, de sokszor zavar, hogy a kis Don Juan mindenkivel ugyanúgy próbálkozott (szóról szóra), egyszerűen én voltam az első aki be is adta a derekát. :D

2015. aug. 18. 23:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Nő létemre én is ilyen vagyok. Könnyen beleszerelmesedek valakibe, viszont kitartok mellette, amíg vagy nagyot nem csalódom, vagy amíg ő nem szakít velem.
2015. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mumusan ***** válasza:

Nem a kérdésre válaszoltam, hanem a megbúvó nagy problémára, amit ezek szerint még te sem ismered be magadnak.

Az emberek többségének a legnagyobb párkapcsolati hibája az, hogy a tulajdonának tekinti a partnerét. Ő nem egy bicikli, amit ellophat valaki. Görcsösen ragaszkodtok, és elfelejtetek boldognak lenni.

2015. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5. A barátom is ilyen, rengeteg minden után kitartott mellettem.
2015. aug. 18. 23:46
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem túl sokat gondolkodsz!
2015. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ezen újra nevettem. :D

Kicsit féltem ide kérdést feltenni, annyi bunkó van, de jó fejek vagytok nagyon! :)

2015. aug. 19. 00:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Én türelmessen kezeltem és megvolt a jutalma, csak túl későn. Az ember ezekbe a dolgokba hamar belefárad. Ha megér neked ennyit küzd le a féltékenység és légy vele.Bízz meg benne hisz anélkül felesleges
2015. aug. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!