Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem teljesen tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem teljesen tönkre mentem és nem lesz semmi se a régi. Érdemes így folytatni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egy karon vagyunk. Hosszú idő után újra szerelmes lettem, ezért nem törődtem azzal, hogy házinyúl.


Viszont rengeteg betegség ért ebben az évben, és nem tudtam teljesíteni. Sem egyetemen, sem a szociális életemben. Teljesen megalázva éreztem magam fél éven keresztül, mert a barátnőmnek meg minden sikerült, és ahelyett, hogy boldog lettem volna a sikereinek, még jobban összeomlottam.

Elmentem rengeteg orvoshoz, az ideggyógyász rá akart állítani gyógyszerre, természetesen elutasítottam, önerőből szeretnék meggyógyulni.


A barátnőm mindenbe mellettem áll, de úgy érzem, hogy teljesen elvesztettem az érzéseimet. Nem érzem magam szomorúnak, se boldognak, csak "vagyok".

Szerintetek teljesen helyre tudok jönni, és szerelmes lenni megint? Vagy ez már így teljesen elúszott...


2015. aug. 19. 03:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Oké, hogy a gyógyszert elutasítottad, de akkor rángasd már ki magad az önsajnálatból, állj a sarkadra és kezdj magaddal végre valamit! Az hogy punnyadsz a saját kis lelki válságodban, semmi jóra nem vezet. Ideje, hogy fenékbe billentsd magad végre, és nézz szét magad körül! Gyerünk, egy, kettő!
2015. aug. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!