Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet ilyen helyzet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen helyzet egy lány esetében?

Figyelt kérdés

A barátnőm 15 éves volt, amikor összejöttünk, én 18. Most 1 éve telt el azóta. Neki én voltam az első fiú az életében, velem is vesztette el, soha nem is kavart előttem senkivel sem, visszahúzódó típus volt mindig is. A fiúk nem vették észre sose, nem volt önbizalma és szerinte nem is nézett ki jól(pedig de). Eddig nagyon jól megvoltunk, nem is tudtunk másra gondolni, csak egymásra. Viszont mostanában egyre jobban észreveszik őt mások, többen mondják neki, hogy jól néz ki. Most ment fesztiválra és mondta, hogy 2-en is próbáltak nyomulni rá, táncolni meg tapizni, meg meg szoktak fordulni miatta a srácok. És azt mondta ez nagyon tetszik neki, jó érzés hogy észreveszik őt. Szerintem ez egyre jobban így lesz, iskolában meg máshol is, elkezdte a bulizósabb életet is, már néha néha eljár házibulikba és szeretne majd szórakozóhelyekre is járni. Nagyon szeretjük egymást, de félek 1 kicsit, hogy ő túl korán kötelezte el magát nálam. Tényleg nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást, minden működik. :) Viszont félek, hogy mivel nála kimaradt ez az időszak, ahol elengedheti magát, bulizhat kötöttségek nélkül, kavarhat stb. és talán "túl" korán vágott bele egy komoly kapcsolatba, ezért szeretné megismerni az ilyen szitukat és helyzeteket is majd és nem tud esetleg majd ellenállni a bulikban, ha kicsit csiccsentve lesz és bele akar kóstolni a "szingli életbe", ahol tud másokkal ismerkedni, kavargatni.

Én már túl vagyok ezen az időszakomon, és én már csak Ő rá vágyom, a komoly kapcsolatra. Ez mennyire fontos egy lány életében? Vajon van okom parázni emiatt, hogy szeretné "kiélni" magát?

A válaszokat előre is köszi. :)


2015. aug. 21. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Jól látod.Nem te leszel az egyetlen pasi az életében.
2015. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, már felhoztam nála ezt a témát és magabiztosan nyugtatott, hogy nagyon szeret és egyáltalán nem akar elveszíteni, velem szeretne lenni.
2015. aug. 21. 16:41
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek létezhet ez, hogy ilyen fiatalon megtalálja az igazit, engem és tényleg nem kell aggódnom?
2015. aug. 21. 16:42
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Ugyan ezt amit itt leírtál mondd el neki, és közösen járjatok bulizni. Azért vagy pasi, hogy kisérd. Igy a kéretlen jelentkezők visszahúzódnak. Tedd láthatóvá, hogy ti összetartoztok.

Amig hagyod, hogy szabad prédaként jelenjen meg egy-egy buli alkalmával, addig lesz kisértés, sőt mégjobban fog erősődni, és ha nem lesz szerencsés, még be is nyakalhat olyan italt, ami....


Kisérő nélküli nő=szabad préda a dzsungelben.


Ez mindig igy volt. most is, 20 évvel ezelőtt is.

2015. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos majdnem 1 óra vonatozásra lakunk egymástól, tehát nem tudunk mindig együtt szórakozni. Beszéltem már vele erről és nyugtatott, hogy nem lesz semmi gáz, ő szeret és így is fog maradni. Ettől függetlenül én félek, mert mi van ha egyszer mégis máshogy fogja érezni és meg fogja bánni... nem adott rá még semmi okot, eddig minden rendben működött.
2015. aug. 21. 16:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Valahol mindenkinek jól esik, ha elismerik a külsejét, munkáját, kiskutyáját, stb., de nem jelenti azt, hogy ebből bármilyen tettlegesség is lenne.

De rokonomék példáját hozom fel neked, ők 14 évesen ismerkedtek össze, egyszer fél évre szétmentek, amikor összeszedtek mást, és ott mindkét fél rájött, hogy ők tényleg egymáshoz valók, nem kell más, azóta meg már házasok gyerekekkel.

Egyébként járjatok el együtt bulizni, illetve mindkettőtök nagyobb baráti társaságával.

2015. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Mivel távol lakunk egymástól, ezért megvannak a saját baráti / haveri társaságaink, akikkel itthon szoktunk buliba járni. Ezért megbeszéltük, hogy megbízunk a másikban, nem akarjuk kisajátítani egymást és hadd lehessünk, szórakozhassunk a saját barátainkkal, haverjainkkal is. Persze, ha lehetőség adódik, ő is szeretné ha vele mennék, többször is mondta már, hogy menjek. Megbízunk egymásban, szóval ebből elvileg nem lehet gond. Csak attól még félek, hogy sok lány ilyen, mi van, ha nála hiányozni ez az életforma és hogy a fiúk észreveszik őt sokszor? (mivel eddig nem volt ilyenben része, mi van, ha elkapja az újdonság varázsa...)

2015. aug. 21. 17:02
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak a barátnőddel foglalkozz, és ne azzal, hogy most mit látsz magad körül. Tényleg nem mindenki érzi a nyomást, hogy menjen a tömeggel, én viszont tényleg azt látom, hogy akik feleslegesen féltékenykednek állandóan, azok nagyobb eséllyel hajszolják bele a párjukat megcsalásba, mert a végén dacból belemennek ilyenekbe, meg üldözik őket egy elfogadóbb párkapcsolat felé.

Ha te is meg ő is összeszedi a baráti társaságát, akkor lehet keresni egy alternatívát, felutaztok egy nagyobb városba (pl Siófok, Agárd), és kibéreltek egy apartmant mondjuk 10en. Simán lehet hálózsákban aludni a földön is,l vagy ha van kert sátorban, a bérlés meg 10 emberre fillérekből kijön. Nem mondom, hogy minden hétvégés megoldás, de néha be lehet ilyeneket is iktatni.

2015. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A nyáron voltunk közös barátokkal nyaralni, meg 2x is bulizni egy barátnál, nagyobb szabású bulin, közösen. Csak ez a társaság nehezen tud összehozni, mivel sokféle helyen tanulunk. Viszont ha ő az ő barátaival szeretne menni, akkor nem akarok eltiltani, vagy korlátozni. Nem akarom, hogy azt higgye nem bízom benne és korlátozni akarom. Csak félek, hogy elkapja a végtelen bulizás és az ezzel járó pasizás /kavarás ízét és rájöjjön, neki még erre lenne szüksége, amíg lehetősége van. Ettől félek nagyon. Viszont ő teljesen megbízik bennem, amikor nélküle szoktam menni házibulikba, akkor sincs soha semmi baj és megbízik benne, én is megbízom benne teljesen. Szeretnénk teret hagyni a másiknak is, szabadságot is biztosítani. Nem féltékenykedek feleslegesen, vagy túlzottan, simán csak féltem, ennyi.
2015. aug. 21. 18:09
 10/14 A kérdező kommentje:

rájön*

megbízik bennem*

2015. aug. 21. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!