Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy a párodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a párodat vissza akarta kapni az exe? Mi lett végül? Te hogyan kezelted a helyzetet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem jártam olyannal, aki nem zárta le az előzőt. Döntse el, hogy ki kell neki és cselekedjen aszerint. Ha nem tud egyértelműen mellettem elköteleződni, akkor tovább lépek.
2015. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt. Sehogy nem kezeltem, a párom lerendezte az ügyet. Egyszer-kétszer bepróbálkozott a lány, de mindig el lett küldve, úgyhogy feladta és visszament egy másik exéhez, aki visszafogadta.
2015. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 és ez nem idegesített?
2015. aug. 21. 16:51
 4/10 Blade Bone ***** válasza:
70%
Ezt nekik kell lerendezni úgy a legjobb, ha nem tudják mert összegabajodnak mégis, akkor te csak jobban jársz, ilyen emberért nem érdemes küzdeni. Meg hát eleve akiért küzdeni kell egy másik személy miatt, az már régen rossz.
2015. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaj, már négy hónapja szakított az exével, de nehezen érti meg a pasi.

Írt már anyukának, apukának, nagymamának, a kedvesemnek vagy 400 sms-t.

Én hallottam két telefont is. Kemény volt a kedves, nem bunkó, de teljesen félreérthetetlen ....

Nem, nem fogja fel.

Nem idegesít ez minket - nincs kétségünk egymás felől.

2015. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3

Jó, hát nem tapsikoltam örömömben, mérgelődtem is magamban minden alkalommal egyet, de nem éreztem úgy, hogy bármit tennem kéne. Gondoltam, több visszautasításból csak ért, végül értett is.

2015. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt, sikerült is neki, vagyis pár megcsalás erejéig, de ez az én történetem... Nyilván értelmes párkapcsolatban a pasi\nő helyén kezeli a dolgot és lezárja.
2015. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Joe.38 ***** válasza:
Fèrfi vagy netàn nő ? Ha fèrfi vagy legyen tartàsod! Azaz ha menni akar , menjen ! Normàlisemberek lezàrtàk a multat. Le ke zàrni , ha nem tudja az nem.nofmàlis..Olyan nincs , hogy kint is vagyok meg bent is. Zavaró e az a viselkedès amit emlitesz. Persze. De belebonyolodni mèg zavaróbb. Nem vagyok tini. Megtanuotam , hogy ha nem làtszik az elkötelezettsèg baromi gyorsan , villàm gyorsan tàvol kell tartani magam az ilyentől. Hogy ez nehèz , hogy szar ? Ja. De ismètlem van vàlasztàsi lehetősèged. Ha jàtèkba belemèsz mèg szarabb a bizonytalansàg. Elviszi az energiàd.
2015. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Joe, marha jó duma ez... csak fele annyi ész volna benne, mint önérzet, már jobb lehetne.


Nem az volt ám a kérdés, hogy volt-e olyan élményed, amikor a párod vissza akart menni az exéhez? - hanem az, hogy az ex tovább nyomult volna?


Én is tettem fel itt kérdést (5-ös vagyok) - de csupa ilyen ökörséget írtak.

Van egy kívülálló, aki bele akar piszkítani a kapcsolatba, mit teszel ilyenkor? Szakítasz?

Na ne már....

2015. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:

Volt egy, aki csak úgy bepróbálkozott, valami nosztalgia dugásra... a párom mondta kedvesen, hogy díjazza az ötletet, kap egy piros pontot, ha összegyűlik tíz, akkor meg egy feketét... felfogta, hogy ez nem fog menni.


Volt kicsit agresszívabb tökfej is, együtt voltunk, és, mintha ott se lennék elkezdett nyálasodni, hogy micsoda csodás éveik voltak...

Otthagytuk, de nyomult még egy fél évig.

Türelem kell hozzá, meg persze bizalom.

Bár azért lett ex, mert nem volt már jó, - szóval ezek a próbálkozások csak megerősítették mindkét esetben, hogy ideje volt szakítani.

2015. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!