Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heteró lányok, ti mit tesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró lányok, ti mit tesztek ha egy lány minden 3 másodpercben rátoknéz, hogy nézed e őt? Nézitek ti is, vagy hagytátok hagy nézzen a lány?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 18:08
 1/6 A kérdező kommentje:
az ilyen lány ,már titi biszex nem?
2015. aug. 21. 18:09
 2/6 A kérdező kommentje:
az ilyen lányok tuti biszexek igaz?
2015. aug. 21. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, én zavaromban néha nem tudom, hova nézzek, szóval nem, nem az. Ez hülyeség.
2015. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól még, mert néz, nem biztos, hogy biszex vagy leszbi! Én egy ilyen helyzetben azért nézném a másikat, ha lány/ha fiú, mert egyszerűen ezt váltaná ki belőlem az, hogy ő ennyire néz. Már azt figyelném, hogy miért néz, ennyi. De nem tulajdonítanék neki nagyobb jelentőséget.
2015. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy bunkó vagyok, de én ilyen esetben ,mikor már nagyon feltűnően bámul egy ismeretlen lány, visszanéznék rá flegmán. Hátha észreveszi magát.

EZ amúgy illetlenség,nem?

Nekem kicsi koromban megtanították,hogy nem illik bámulni vadidegen embereket feltűnően.

2015. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rólam azt hiszem, azt hitte egy nagy keresztény lány nemrégiben, hogy biztos leszbikus vagyok, mert egyszer ránéztem hosszabb ideig. Nos, nem vagyok sem leszbikus, sem biszex. Szegény annyira megijedt, hogy azóta le is tiltott, igazi jó keresztény, gondolom gyerekkorában megmondták neki, hogy a leszbikusok, biszexek ördögtől való, sátáni lények. Azóta is ezen röhögök. Szegény kicsit homofób lehet.
2015. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!