Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálta mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta mikor mondtam neki hogy én is menni szeretnék?

Figyelt kérdés
A párom és a párom tesójának a barátja elmentek egy lőtérre. Ezzel nem is lenne gond, hanem amikor megbeszélték hogy mennek a párom tesója mondta hogy ő is akar és mondtam hogy én is szeretnék menni szóljon mikor mennek. Előző este mondta hogy mennek de csak ketten így hagytam az egészet gondoltam lesz egy pasis nap. Aznap délután mikor kérdeztem hogy milyen volt a pasis nap mondta hogy a tesója is ment végül és hogy milyen jó volt mert sütiztek is meg bla bla bla... nekem nagyon rosszul esett hogy nem szólt pedig kértem. 3éves kapcsolatról van szó. Nem értem miért csinálta?
2015. aug. 21. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem is lőni mentek, hanem sütizni, esetleg manikűr, pedikűr. Áh, a nők ezt nem értenék meg...
2015. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Blade Bone ***** válasza:
Hát ez elég fura, durván levegőnek nézett. :/ De nem lehet hogy a másik srác hívta a lányt és a párod nem tudta?
2015. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Blade Bone ***** válasza:
Vagyis bocsi, nem tudom honnan szedtem hogy lány volt az egyikük. :D De 3 pasi minek megy sütizni? Ez csak nekem fura? Na mindegy, ezen szerintem ne akadj ki. :)
2015. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a lőtér szerintem az Öskü melletti lőtér lesz.:D Még jártok oda fel mindig bográcsozni? :D
2015. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem beszéled ezt meg a pároddal?
2015. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Hogy miért csinálta azt ő tudja, de hogy szemét dolog volt tőle, az vitathatatlan.

De neked el kellene gondolkodnod rajta, hogy akarsz-e együtt élni egy ilyen emberrel. Az én szememben ez felér egy árulással/megcsalással. Ha már most átver téged, akkor mi lesz később?

37F

2015. aug. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos elvitt egy masik csajt..:D

Eszébe sem jutottál (már bocs)...


Nem tudom ez miért jó nektek?:/

2015. aug. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat majd kiderül miért tette
2015. aug. 22. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!