Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt hogy kezeltétek volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy kezeltétek volna? Mit gondolnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
A párom (33/F) és én (26/L) 2 éve vagyunk együtt és lassan 1 éve együtt is élünk. A párom szülővárosától és családjától hálisten 200 km-erre, szóval viszonylag ritkán találkoznak. Lehet szemétség, de én ennek örülök, mert a barátok és a családtagok döntő többsége elég szépen tud inni és emiatt sok konfliktus volt már régen is, szóval előre gyomorgörcsöm van, ha ide kell jönni, mert tudom mi lesz a vége. Aug 20-án a párom apjának a szülinapjára jött össze mindenki. Nekem voltak probalkozasaim, hogy hadd maradjak otthon, mert tudtam mire számithatok és úgy is lett... Mindenki tajt részeg volt, a parom apja konkrétan a széken ülve észre se vette, hogy összehugyozta magát. Én utálom a piás embereket, utálom a részegeket, jómagam kerülöm is az ilyen társaságokat már egész fiatalabb korom óta, inni se szeretek. Persze pár óra után mikor már az ilyen pálinka meg olyan pálinka után feltűnt szép sorba mindenkinek hogy én egy órán keresztül nyalogatok egy rozéfröccsöt, nekiálltak kötekedni, hogy én milyen vagyok mert miért nem iszok rendesen, a magasröptű beszélgetésekhez se tudtam nagyon hozzászólni. A végére addig basztattak, és láttam, hogy a párom is egyre ittasabb és ő is gúnyosan néz rám, már nem tudtam annyira befogni a pofámat, hogy engem irritálnak a piások. Én lettem a nyomi, meg stb. Azt hittem sose lesz vége az estének a végén már sírni tudtam volna. Mivel egy üdülőterületen voltunk amit csak autoval lehet megközelíteni, esélyem se volt meglépni. Mikor végre hazaértünk a párom lelépett még egy másik alkesz haverjával inni. Akkor már tényleg kifeszülve sírtam otthon egyedül, hogy vajon meddig issza le magát még, mert amúgy se volt már benne semmi kúltúra. Ja és mindenkitől azt hallgattam, hogy én hogy megváltoztattam a párom és jobb is, hogy nem ismertem azelőtt, mert mekkora alkoholista volt. Mondjuk én ezzel tisztába voltam azért, mert látszik, hogy nem rutintalan az ivásba. Egyszer odajött hogy szeret, utána meg veszekedett velem, hogy én csak a pofákat vágom és bunkó vagyok 3 percenként váltva. Nem gondolom, hogy én vagyok a szar, mert nem undorítónak tartom a részegeket, ennyi. Másnap meg egésznap csak feküdt összegörnyedve és hányt meg kínlódott a gyomorgörcsöktől és elbaszta az egész napot a másnapjával holott nem ezt terveztük. Amikor a pofájába vágtam, hogy nem sajnálom és megérdemli akkor is én voltam a bunkó. Nem ápolgattam, egy pohár vizet nem vittem be neki. Azt mondtam ha inni tudott, oldja meg magának a következményeit is. Ha betegség miatt lett volna szarul, nyilván ápolgattam volna, de mivel 2 napot egymás után elbaszott, ezért még basztattam is, hogy megérdemli. Bennem ez törést csinált. Undorító kúltúrálatlan az egész mindenkije. Van páromnak egy húga, akivel sose találkozik és semmilyen formába, se telefon se internet, nem is tartják a kapcsolatot. A hétköznapokba le sz.arják egymást, most meg eljátszották a világi jó testvéreket akik hogy szeretik egymást, közbe meg sehol semmi, tiszta hányinger volt a felületes színészkedés. Plusz a csaj úgy viselkedett, mintha nem is a húga lett volna, hanem valami flörtpartner esküszöm. Nagyon irritáló volt.Bennem az ilyesmi törést csinál és a párom a szemembe a béka segge alá csúszik, mint ember. Én vagyok csak ilyen?
2015. aug. 22. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem benned van a hiba. Döntsd el, hogy mit vársz ettől a sráctól. Ha a barátodat annyira irritálná ugyanúgy a pia és az alkoholizmus, szégyelné mindezt, hidd el, egy percig se gondolkodna, hogy hazamenjen bármikor is, főleg hogy ismeri mi lesz a vége. Férjem apja ilyen, ezért van az, hogy kb sokévente megyünk, de a legutóbbi kiruccanásunk óta elhatározta, hogy nincs az a pénz, hogy ő mégegyszer így leégesse magát az apjával, így se ide nem jöhet, se mi nem megyünk, tartsuk meg a tisztes távot. Még telefonon se hajlandó beszélni vele.

Szóval ebből kiindulva mondom, ha párodat annyira zavarná ez az egész előtted, vagy saját maga miatt, akkor bizonyosan messze elkerülné őket és veled próbálna egy normális életet kiépíteni.

Szóval rajtad áll, hogy belesodródsz jobban.. még jobban ebbe az egész kapcsolatba, vagy megszokod, hogy bármikor sor kerülhet egy ilyen szintü ivászatra, ahol megbántanak téged, megaláznak és férjed nem lép rá semmit, sőt utána még tovább is megy inni egy haverjával.

2015. aug. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*férjed.. barátod.. bocsi
2015. aug. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Addig lépj le amíg tudsz. Egy ilyen férfival együtt maradni aki a kocsmában ül. A családjárol nem tehet, de neki tetszik ez az életvitel.
2015. aug. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben az első dajdajozás indulásakor vagy fogtam volna a kocsit, és haza mentem volna szó nélkül, hívtam volna egy taxit, és hazamentem volna.De ezt tuti nem néztem volna végig.

Ha ezt tetted volna, egyrészt a látványtól is, más részt az ilyen emlékektől is megkimélted volna magad.

A barátod meg hazament volna úgy ahogy tud, vagy ha már a másnaposságából kigyógyul, akkor érte mentél volna.

2015. aug. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omba ***** válasza:

Én veled értek egyet, egykori alkeszként meg azt mondom: ez túl sok.

Én ennyire sohasem rúgtam be, forgott a gyomrom, míg olvastam.

Nem természetes része az életnek a piálás, főleg nem iylen szinten, és főleg úgy nem, hogy EZ a program.


Én nagyon átgondolnám a jövőt vele, apaként pl. tökrészegen, hát????

2015. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod részegen az ember nem más, csak kicsit többet mutat magából:

"a párom is egyre ittasabb és ő is gúnyosan néz rám, " szerintem ideje szakítanod.

Ő nem lesz antialkoholista sohasem, alkesz viszont jó eséllyel.... azért aki olyan környezetben nő fel, ahol az asztalnál összehugyozza valaki magát...


nem a te világod, nem a te embered.

2015. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!