Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a szakítási okról? Ahogy egyre többet gondolkozom, egyre inkább viccesnek érzem a helyzetet. Bőv. : lent.

Figyelt kérdés

Barátommal hirtelen jöttünk össze, egyik napról másikra, azelőtt nem is ismertük egymást. Nem mondanám szerelemnek első látásra, inkább azt, hogy nagyon szimpatikusnak találtuk a másikat, persze érzelmek is voltak, de nem az a durva, fejbevágós fajta. Úgy voltunk, kialakulnak majd mélyebb érzelmek is, csak meg kell ismerjük egymást. Nálam egyébként ez el is indult, szép "lassan" kezdtem beleszeretni.

Első három randink nagyon jól sikerült, ő is és én is jól éreztük magunkat, volt téma, nevettünk, beszélgettünk.

Utána sajnos 2 hétig nem láthattuk egymást, ő utazott el, utána én. Megbeszéltük, hogy beszélünk telefonon. Így is volt, bár sajnos csak négyszer hívott a két hét alatt... Viszont Fb-on valamennyit beszéltünk.

Letelt a két hét. Egy rövid találkára összefutottunk, utána pár nappal később is elhívott. Aztán egy hétig nem keresett. Nem akartam nyomulni, de ráírtam, gondoltam csak a barátom, nem állapot, hogy nem keres.

Amikor legközelebb találkozunk, szakított. Meg sem ismertük egymást, esély nem volt összeveszésre, szóval nem én voltam az oka, ezt ő is mondta.

Azt mondta, az van, hogy még nem tudott kiszeretni a 2 előző barátnőjéből, mindkettőbe ugyanúgy szerelmes még... És talán emiatt nem alakult ki irántam akkora szerelem. Mondta, hogy érez valamit, de ez a valami nem olyan erős, mint az említett két személy iránti.

Nekem erről utólag (a szakítás 2 hete történt) megvan a véleményem, de kíváncsi vagyok, más hogyan látja a dolgokat. Létezik ilyen? Szerintetek, ha "próbálkoztunk" volna, kialakulhatott volna szerelem az ő részéről?

Egyszerűen nem bírok dűlőre jutni magammal, hogy elmondása alapján nem rontottam el semmit, ő is jól érezte magát a kapcsolatban (ezt is mondta), meg én is, és mégis szakítás a vége. Kicsit felfoghatatlan a számomra. Rendes srác egyébként, nekem mindenben (majdnem) megfelelt. 19 évesek vagyunk mindketten, és kb. egy hónapig jártunk.



2015. aug. 22. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kész egy párkapcsolatra. Örülj, hogy most közölte és nem fél év, egy év után.
2015. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen igaz. mikor volt a szakításotok?
2015. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 omba ***** válasza:
82%

Nem csináltál semmit rosszul...

még próbálom értelmezni, hogy a 2 előző barátnőjéből kell kiszeretnie. :D

2015. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Ja, már látom, hogy 2 hete szakított.

A nyitóban leírt indokok azok, amik igazak.

Bocs, de annak nem írok vissza privit, aki nem a sajét nevén van regisztrálva.

2015. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Ne agyalj rajta, csak felejtsd el őt! Velem nők szeretik eljátszani, hogy esélyt se adnak arra, hogy összeismerkedjünk rendesen. Most te is így jártál. Ha annyira rendes lenne és nem egy szemét, akkor nem csinálta volna veled ezt. Nem érdemel meg téged, ennyi.

Biztos lehetsz benne, hogy kavart közben az exével vagy egy másik nővel.

2015. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt semmi, kérdező. Minden ember más s más. Minden emberrel más és más mélységű érzelmet tudsz elérni. Ezzel a fiúval nem passzoltok össze.
2015. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes a gondolkodása a volt barátodnak,örülj neki hogy szakított veled ,mert megszabadultál egy kisfiútól.Egy érett pasi nem hord össze ennyi hülyeséget.Valaki ha szerelmes,akkor egybe szerelmes,nem kettőbe.Ilyen fíúval aki így gondolkodik,nem alakulhatott volna ki semmi,mert még nincs kifejlődve az érzelmi és az értelmi gondolkodása.Veled semmi baj,lépj tovább.
2015. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!