Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két éve munkahelyet váltottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve munkahelyet váltottam, , hétvégenként láthattam családomat. Az új munkahely kimeritő, alkoholhoz nyúltam, e miatt megromlott házasságunk, Letettem az alkohoholt, a feleségem továbbra is elutasitó, válni nem akarok mert szeretem, mit tehetek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 22. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Mikor tetted le az alkoholt? Mit tettél, hogy visszaépíts a házasságod? Ugye nem gondolod, hogy amit két év alatt leromboltál, azt hipp-hopp visszakaphatod csak azért, mert úgy döntöttél, úgy akarod? A bizalmat hosszabb időbe telik újraépíteni (ha egyáltalán lehetséges), mint lerombolni.
2015. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod,nyers és tömör,teljesen igazad van,és ez nagyon fáj...

Mit tettem?Sokkal jobban próbálok oda figyelni rá,a kedvében járni,többet beszélgetni vele ha érdekelném de úgy néz ki hogy semmi esélyem,próbálnék bizonyítani,de nem érdekli..

2015. aug. 22. 23:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúlt a szerelem, nem fog arra törekedni, hogy helyreálljon a házasság, hiszen ha érzelmei vannak feléd, azzal kiszolgáltatja magát érzelmileg neked, ismét csalódik, ha visszaesel. Nyilván nem akarná megkockáztatni ismét a fájdalmat. Biztató azonban, hogy ő sem adta be a válópert. Ha még szeretne hinni benned, akkor az idő oldhatja meg a helyzetet. Ismét az elejéről kell felépítened a kapcsolatot, ismét elmélyíteni az érzelmeket, és megmutatni, hogy jöhet bármi, te nem fogsz az alkoholhoz nyúlni. Ha látja, hogy nem csak átmeneti fellángolás részedről a leszokás, akkor talán mer ismét bízni benned. Ehhez jó esetben is hónapok kellenek, de mivel a hátralévő közös éveitekről van szó, érdemes küzdeni érte. Sok sikert és kitartást kívánok hozzá.
2015. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod,nagyon hasznos volt,és azt hiszem sokkal nagyobb feladat lesz a bizalmát visszanyernem,mint hogy távol tartsam magamtól az alkoholt...
2015. aug. 22. 23:32
 5/11 omba ***** válasza:
100%

Hát csak nyugi... a bizalom gyorsan meginog, és nehezen épül.

Alkoholhoz nyúltál... ne részletezd, de az a csendes becsiccsentéstől a törés-zúzásig sokfélét jelenthet.

Az se mindegy.

Szeresd, kitartóan!

2015. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményed,nem -nem az a tőrős-zúzós,csak az a lelazulos ami legalább ugyanolyan rossz,mert igy érzelmileg és szexszuálisan is használhatatlan voltam,bizom benne hogy bebizonyithatom hogy megváltoztam..
2015. aug. 22. 23:51
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
menj el egy jo pszihologushoz. vannak mar skypon is elerhetoek. ha akarod pmben ajanlhatok.
2015. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha eddig még nem tetted, vidd el randira, mint az elején, ne menjél a szexre, masszírozd meg, ne várj viszonzást, ha mégis adna, annak örülj. Érezze, hogy a lelke érdekel. Igen a nőknél a hallgatás a büntetés, bár nőként írom, sose értetem ez mire jó. Legyél spontán és csak úgy vidd el valahova, ilyen meglepetés szerűen. Vagy csak sétálni. Kitartás és türelem kell hozzá. De dicséretes az igyekezeted, biztos meghozza a gyümölcsét. Nevettesd meg, a nevetés jó.
2015. aug. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem "dilidokira"nincs szükségem,ugy érzem a fejemben rendben vannak a dolgok már.......

..séta,randi,maszirozás,hallani se akar róla,már lassan annak is örülök ha olyan hangsullyal beszél velem,mint annak elötte...

2015. aug. 23. 16:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogyan alakult a folytatás?Reméljük sikerült vissza hódítanod... :-)
2016. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!