Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én hibám hogy ilyen lett? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hibám hogy ilyen lett? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal nagyon szeretjük egymás de sűrűn veszekedünk ő olyan ember aki hamar felkapja a vizet ha veszekszünk akkor én mindig elsírom magam akkor nagyon sírok mint a záporeső oylan vagyok akkor megakarom ölelni de ő eltaszít ellök maga elől egyszer volt az mikor azt mondta h nem kell ordítani aztán tegnap volt egy oyla dolog amit sose gondoltam volna ő nagyon sokat cigizik és félek attól hogy lesz valami baja elvettem a cigijét és ő megszorította kezem úgy hogy fájt és be is pirosodott ordibált velem ott akart hagyni...utána azt is alig engedte meg hogy megfogjam a kezem mit tegyek én őt nagyon szeretem és nagyon nem akarom elveszíteni

2015. aug. 27. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez egy barom!

Menekülj!

2015. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Megvárod a pofont, vagy elhagyod még előtte?

Hány pofon után fog leesni, hogy nem lesz jobb csak rosszabb?

2015. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem bánik veled jól, akkor ne maradj vele. és gondold és a saját viselkedésedet is, keress olyan lehetőségeket, amiben fejlesztheted a személyiséged, önismereted.
2015. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
En nem akarom ot elvesziteni akkor se ha kinoz :( de ezt jo lenne ha befejezne ha beszelek vele errol akkor felpattan.van mikor csunyan beszel velem mintha valami kutya lennek
2015. aug. 27. 15:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem fogja abbahagyni. Csak jól elver, már nem álltok messze tőle. Ha neked ez kell, akkor már megbocsáss, úgy kell neked! Kutya leszel és rendesen kínozni fog, életed végéig, hacsak meg nem unja és otthagy és keres egy másik idiótát, aki ezt hagyja. Szedd össze magad és várj el többet az élettől! Megérdemelnéd, hogy normális emberrel legyél! Ez egy beteg ember! N32
2015. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megvárod, amíg megver? Ha tisztában vagy azzal, hogy agresszív állat és ennek ellenére nem hagyod ott, akkor meg ne siránkozz, mert ez a te döntésed.
2015. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. es vagyok!

Menj orvoshoz, mert már a terrortól magad nem tudsz megszabadulni!

2015. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez így nem normális. A cigis ügynek már ki kellett volna hogy verje nálad a biztosítékot. Az én barátom nem cigiik, de volt időszak, hogy rendszeresen megkínálták és elfogadta. Mondtam, hogy nem szeretném ha többet szívna úgy eleve és azóta nem is teszi, max nagyon ritkán, akkor is 2-3 hónap alatt egy szál.


Nekem van barátnőm, ő rendszeresen dohányzik, de összejött egy fiúval aki nem, így ő is szépen lassan abbahagyta, úgyhogy a barátodtól az sem fer, hogy nem próbálja abbahagyni miattad, az meg, hogy veszekszik is érte az teljesen kiábrándító.


Ne sírj. Tudod, hogy milyen. Nem lesz nehéz elfelejteni. Vagy megvárod míg jobban megüt vagy elver?

2015. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nőnek magyarázhattok, hogy lépjen le, mert kb félholtra veri a pasas, akkorsem fogja megtenni, sőt, még azon fog gondolkodni, hogy verés közben a pasi keze nehogy megfájduljon. (Volt egy barátnőm, akit úgy elvert a férje, hogy a liftajtóba verte a fejét- ettől elájult, máskor a falnak vágta, betörte az üvegajtót a nővel, de még akkoris a férfit védte, hogy biztos rászolgált a verésre, hiába próbálta a baráti köre kirántani ebből, még ő volt felháborodva, hogy mi csak ennyit látunk kivülről, hogy ő verve van, de azt hogy ők milyen lelki kapcsolatban vannak, azt mi nem tudjuk!).

Sajnálom kérdező, hogy ilyen vagy. Én már nem próbálom az ilyen nőket megérteni.

....Legközelebb ne vedd el a cigijét.


30N

2015. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindkettőtökre ráférne egy terápia. De főleg egy szakítás.
2015. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!