Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érezzem magam emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érezzem magam emiatt szerintetek:/? L/22

Figyelt kérdés
A barátommal nem sokra rá akkor jöttünk össze amikor elköltözött tőle az előző párja, ígért fűt fát, mondta h nem érdekli stb.. sokminden történt, mindig kimagyarázta magát, aztán egyszerre letiltott törölt mindenhonnan, és az exétől tudtam meg a szitut h ők végig együtt voltak csak egy pár napig nem voltak jóban a költözést követően, teltek a hónapok én megismertem egy fiút itt neten, a randit tervezzük, de most (mert miért ne most) megtalált a másik srác hogy rosszul döntött sajnálja, más forrásból tudom h tényleg szingli és igazat mond ,de mi legyen a másik sráccal, rosszul kéne éreznem magam? hiányzott ő is, és nemtudom mit kéne tennem... ja és ez csávó már máskor is csinálthasonlót.

2015. aug. 27. 16:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Remélem jól értelmeztem. Szóval most ismerkedtél össze egy új sráccal, már randiznátok, erre megjelent a régi pasid (?), aki amúgy szépen átvert és csak kihasznált? És ő most jött rá, hogy mégis te kellesz? Hát.... Ráadásul már máskor is csinált hasonlót?

Miért hagyod, hogy úgymond 'szögről leakasztott' nő legyél, akit akkor vesz elő újra, amikor épp kedve szottyan, vagy épp fasírtban van a csajával? Te most ismerkedsz egy 'új' sráccal, még el sem kezdődött rendesen a kapcsolatotok, de te képes lennél füttyszóra visszamenni ehhez a szeméthez, aki csak kihasznált és semmi garancia nincs arra, hogy ezt nem teszi meg újra?

Gondolkozz már! Tényleg minden rosszindulat nélkül mondom. Letiltott és törölt mindenhonnan és kiderült, hogy végig az excsajával volt együtt, és most mégis azon gondolkozol, hogy visszafogadod? Helyedben szóba sem állnék ezzel a bunkóval.

2015. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én az előző barátodat a helyedben jól tökön rúgnám. Átvert és most az exével megint szarban vannak, ezért te hozzád könyörögné vissza magát? Pasiként is azt momdom, hogy ez egy hatalmas f..szság.


Légy boldog a másikkal, az előzőt meg hajtsd el a p..csába :D


23/F

2015. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg dobjál ki mindenkit és ismerkedj velem,egy nap erejéig jó leszek, amig az ExEXexexpasid meg nem jelenik,oké?
2015. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
*mondom
2015. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Girgoy ***** válasza:
100%
Megbízhatatlan. Szerintem hagyd a fenébe, mielőtt megint átver, és ha az új pasid megbízhatóbb, maradj vele. Te nem tartozol a régi pasinak semmivel.
2015. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Költőnő? ***** válasza:
80%
nyugtass meg h igazából nem komoly a kérdés.
2015. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Ugyebár a nők nem vonzódnak a férgekhez, ugye? Haha!
2015. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jajj ugyan már, azért mert most van itt 1 (!!) lány, akit sikerült ennek a tuskónak magába bolondítania olyannyira, hogy vissza menne hozzá, még nem jelenti, hogy a többi nő is ilyen, azt meg pláne nem, hogy újfent általánosítani kellene..
2015. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8: De minden áldott nap van egy, kettő, esetleg három, esetleg több. Meg még hányan, akik nem merik kitenni kérdésbe, meg akik nem is ismerik a GYK-t... meg ugyebár akikben fel sem merül, mint probléma. ;)
2015. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
kköszönöm ezekre a válaszokra számítottam , csak össze vagyok kavarodva
2015. aug. 27. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!