Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok (akivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok (akivel együtt éltek) bejelentené, hogy hamarosan megházasodik, mert a szülei kinéztek neki valakit, mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk, már akkor megbeszéltük, hogy ez nem fog örökké tartani, mert én nem mehetek hozzá olyanhoz mint ő, neki meg a szülei nem engednék meg hogy engem elvegyen.

Úgy terveztük, hogy ameddig tudunk együtt maradunk, de a vártnál hamarabb, családi oldalról közbejött valami, és nem tudom hogyan közöljem vele. sajnos jobban megkedveltem, mint kéne, így nagyon sajnálom és fáj is, hogy nem maradhatok vele még legalább két évet.


2015. aug. 28. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szülei kicsit eltévesztették az évszámot.

Nem a 18.-19. században vagyunk, hogy ők döntsenek.

2015. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:
97%

De miért?

Ő Montague,te meg Capulet?


A reakcióm a "Nanebasszamár!" szó lenne.

2015. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont két évet?


Egyébként jó nagy marha, amiért hagyja felnőttként, hogy a szülei hülyét csináljanak belőle és bábuként rángassák...meg is érdemli. Igazi férfi!

2015. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám, hogy önállótlan gyerek, hiába van más a személyi igazolványában.

Velem ezt nem tehetnék meg a szüleim.

2015. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Az, hogy valaki valamilyen okból engedi, hogy a szülei nézzenek neki házastársat, nem a kérdéshez tartozik. A legtöbben már ilyen emberrel sem vállalnának párkapcsolatot, nyilván egészen eltérő családi és/vagy kulturális háttérrel rendelkezik az illető. (Az is kérdés, hogy a másik miért nem mehet hozzá? Más kultúra?)

A lényeg: előre egyeztetett a pár, hogy csak egy bizonyos ideig szól a kapcsolat. Ez csak időhúzás, a szabadidő elütése.. ha korábban érkezik el az elválás pillanata, ez van. Semmit nem veszít valójában, mert a következő 2 évben sem építette volna az életét a kapcsolat, hiszen vége lett volna. Apróbb kellemetlenség az egész, amire számíthatott az illető.

2015. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy India legelmaradottabb vidékeiről is írnak ki kérdéseket a gyakorira...
2015. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Apámmal 2 évig nem volt semmi kapcsolatom, mert nem tetszett neki a feleségem.

Akkor 21 éves voltam.

2015. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Nevetnék egy jót. Nem ilyen ember a párom. Isten óvja azt az embert aki meg akarja neki szabni mit csináljon a magánéletében.

Amúgy normális önálló ember ő is és a szülei is eszükbe se jutna megszabni neki bármit is 30 éves korára. Én meg nem kezdenék egy akinek örökké a szülei hozzák meg a döntéseket helyette.

2015. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!