Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket zavarna, ha a párotok eljárna bulizni (ésszel)?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy olykor a barátnőkkel elmegyünk szórakozóhelyekre...általában ésszel bulizunk, szoktunk inni is kicsit, de nem az a na most rosszul létig meg hányásig, hanem csak egy minimálisat...persze olykor van, hogy többet a kelleténél, de az is kell néha. Én még sosem csináltam olyan dolgot, ami "veszéllyel" lenne a párkapcsolatomra...nyilván ismerkedtem már meg idegen fiúkkal, de ők is olyanok, hogy ismerősöknek az ismerősei. Sosem csókolóztam eggyel sem, nem fogdosott egy sem meg semmi ilyesmi..a barátomat azonban mégis zavarja sokszor, ha elmegyünk a csajokkal..titeket is ennyire zavarna? Állítólag bízik bennem, csak aggódik, mert volt pár olyan eset, hogy rendesen berúgtam..de amint írtam néha kell ilyesmi féle kikapcsolódás is...szerintem...23/l ; 33/f

2015. aug. 28. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én barátomat ez nem zavarja.
2015. aug. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Engem ebből a piálás zavarna...

"volt pár olyan eset, hogy rendesen berúgtam" - szerintem ilyenféle kikapcsolódás nem kell az embernek.

2015. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
kapcsolatban is kell, h az embernek legyen saját élete. Sztem.
2015. aug. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Zavarna persze, mert ott van a lehetőség, hogy összefut valami rámenős marhával, aki nem fog leszállni róla, amíg...

Meg a pia sokmindent "megold" még azt is, amit nem kéne.

Pláne zavarna, ha én nem ilyen típusú vagyok, és csak otthon dekkolnék, és várnám, mi lesz.

2015. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő meg a haverjaival szokott olyankor elmenni. Amúgy most az miért baj, ha néha napján berúgunk? Ezt a gondolkodást valahogy sosem értettem. Amikor tegyük fel ideges vagy sok dolog miatt, és így kapcsolódsz ki? Jó, nyilván nem ez a megoldás, ott a sport meg stb stb...meg ő 33 évesen persze, hogy nem jár el már bulizni..
2015. aug. 28. 11:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Zavarna persze, mi együtt járunk bulizni. Kiülni pár órára barátnőkkel, haverokkal az más, de azt sem tesszük sűrűn egymás nélkül.
2015. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy megverném , mint a lovat
2015. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És valaki kifejtené, hogy miért jelent ekkora problémát, ha napján elmegyünk külön-külön a saját baráti körünkkel? Ennyi magánélet kell..
2015. szept. 5. 18:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nem volt, nincs és nem is lesz a külön programoktól és is elmászkáltam, mászkálok a párom nélkül (ha van, d nincs).


Ezt viszont továbbra se tartom respektálhatónak:

"hogy rendesen berúgtam..de amint írtam néha kell ilyesmi féle kikapcsolódás is...szerintem." Szerintem nem kell az embernek rendesen berúgni, de hát nem vagyunk egyformák.

2015. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg 1x-2x belefér...az ismerős köreinkben is vannak ilyenek, sőt...ők még olykor 30-40 évesek, és mégis van ilyen...
2015. szept. 5. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!