Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan NE veszítsem el?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel 2éve vagyunk együtt. Megismerkedésünk előtt neki volt egy hosszú kapcsolata és ezt egyből követtem én. Most sokszor azt érzem, hogy menne, szórakozna, hogy nem hiányzik neki a kötöttség. Nem szeretném elveszíteni viszont megértem őt. Lehet ezt megoldani úgy hogy nem vetünk véget a kapcsolatnak?

2015. aug. 28. 07:07
 1/7 Költőnő? ***** válasza:
mondjuk megkérdezed, h jól érzed-e, tényleg így van-e. Aztán kicsit jobban hagyod, hadd menjen. Ez még mindig nyilván nem ugyanaz, mintha kapcsolaton kívül kalandozhatna, de hátha egy kicsit segít. Persze ha neki a flört és a csajozás is hiányzik; azzal nem tudsz mit tenni.
2015. aug. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te érzed, de van ennek valami jele is?

A "menne, szórakozna" - idáig még lehet közös program is, vagy nem?

2015. aug. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A közös programokkal nincsen semmi gond, ahogy időnk engedi megyünk.Tudom, hogy nem a csajozásról van szó. Szerintem csak most jön valami olyan rá, hogy vágyik valamiféle szabadságra, hogy kötöttségektől mentesen azt tegye amit szeretne. Hogy pl nem sietne haza munkából egyből, hanem sörözne a munkatársakkal, vagy nem minden hétvégét közösen tőlteni

Én igyekszem engedni, mert nem szeretém elveszíteni vagy már késő?

2015. aug. 28. 08:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy szakítsak vele azért hogy szórakozza ki magát, nem lehet ezt közösen megoldani?
2015. aug. 28. 08:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki menni akar, az menni is fog. Miért szakítnál vele és mikor kitombolta magát akkor visszafogadnád? (Bocsi, neke ez írásod alapján kb így jött le) .

Erre nincs módszer, hogyan tartsd meg, mert ha benne van az, hogy menne, akkor hiába teszel bármit az még inkább indulásra fogja ösztönözni.

2015. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezért ne szakíts, férjként is voltak ennyire külön programjaim, szó se volt semmi bajról.


Amikor volt, az meg tök más volt, meg válás, meg minden.

Nem jó 100%-ban lekötni a másikat, szerintem az nem jó kapcsolatnak.

2015. aug. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A társas kapcsolatban élő ember életében MINDIG van olyan, amikor "nem hiányzik neki a kötöttség". Mert az ember ilyen. Mindig arra vágyik, ami éppen nincs. Aki kapcsolatban van, az szabadságra, aki szingli, az kötöttségre, partnerre. Mivel azonban egy seggel nem ülhetünk meg két lovat, valamiről mindig le kell mondani.
2015. aug. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!