Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretik a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a barátom baráti társasága ha én is velük vagyok?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt. Van, hogy a barátom baráti társaságával csavargunk. De volt, hogy az egyik barátja elmondta, hogy a barátom nem volt ilyen míg én nem voltam. Valahogy úgy éreztem, hogy azt az énjét jobban szeretik. Volt már olyan is, hogy a barátai értésemre adtak, hogy én ne menjek, mert akkor nem tud úgy viselkedni ahogy szeretne vagy szeretnék. Elég rossz érzés. Pedig én igyekszem. Ha velük vagyok nem akarok középpontban lenni, hagyom hogy szórakozzanak. Mégis így viselkednek. Megjegyzem, hogy a társaság egyik tagjának sincs se barátja se barátnője. Nem is volt még soha. Úgyhogy ők nem is tudják szerintem felfogni, hogy mit érezhetek és hogyan kellene viselkedniük. Nem tudom mit tegyek.

2015. aug. 28. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Őket is meg lehet érteni, lehet hogy a barátod fél hogy kiábrándulsz belőle ha meglátod hogy hogyan viselkedik amikor a barátaival van, és emiatt visszafogja magát. Szerintem nyugodtan hagyhatnád néha (vagy inkább többször mint nem) hogy kitombolják magukat nélküled.
2015. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan halálosan bonyolult kérdés. A barátod a haverjai közt máshogy viselkedik, ami nem azt jelenti, hogy nem önmaga. Hiába tartoztok össze, te abbana közösségben kívülálló vagy, aki valószínűleg feszélyezi őket, akire tekintettel kell lenni. Esetleg olyan dolgokról lenne szó, amit veled nem akarnak megosztani. A barátod bartainak dolgaihoz nincs közöd. Igazából neked kéne tudnod, mi lehet az, amivel zavarod őket.
2015. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kérdés! Hány évesek vagytok?
2015. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!