Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom még várni akar, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom még várni akar, szerintem meg nem kellene. Vajon miért gondolja így?

Figyelt kérdés
Együtt leszünk lassan egy éve. Sajnos döcögősen indult a dolog mert messze lakik és engem meg vidékre köt a tanulmányom. Ő már elég idős van egy lánya is és egy ex felesége, én gyermektelen vagyok és 28 éves létemre még tanulok. Nem rég kezdtem el a főiskolát a jobb fizetés reményében, és még nem alakult ki mellette munkahely sem saját lakás. Párom a saját házában él az exével és a lányával, nem akar tőlük elszakadni míg nem muszáj. Nyilván a gyerek miatt ezt meg is értem. Én nagyon össze szeretnék vele költözni anyagilag megtehetné hogy fenntart egy lakást, és nyilván ha lesz munkám én is beszállok, és eléldegélhetnénk a lánya meg az exe maradhatna a régi házukban, mindenki jól járna. De nem akar. Egy éve azt hallgatom hogy ha majd eljön az ideje, még nem most. Aztán, egy hete talán, annyit mondott hogy ő még várni akar egy évet. Én úgy érzem ebben fog tönkremenni a kapcsolat. Én messze vagyok hetente pár órára látjuk egymást, és mivel nincs saját lakásom koleszba kényszerültem vén fejemmel, így a szex is kizárva. Eddig is keveset szexeltünk mert nem volt hol, többnyire hotelszobákban vagy a nyaralóban de ha vége a nyárnak és a jó időnek akkor ohne... semmi nem lesz. Mit tehetek? Kettészakadunk ő dolgozik én tanulok nincs közös helyünk egy meghitt kis lakás ahova mindketten vonulhatnánk hogy egymást szeressük. Ő folyton azt mondja nagyon rossz neki az exe mellett mert utálják egymást és nap mint nap utálkozni sz**r, nem beszélve arról hogy mindent magának kell csinálnia és nagyon vágyik egy kis "feleséges" gondoskodásra. De akkor miért nem akar költözni? Megoldható lenne, teljesen egyértelmű a megoldás, de mégsem. Nem értem. Emellett baromira féltékeny mindenkire, gyűlöli hogy kollégiumba vagyok, betegesen aggódik hogy félrelépek mert keveset találkozunk és alig van szex. Minden arra a megoldásra hajazna hogy összeköltözés. Miért nem akar akkor? Ötletek?

2015. aug. 29. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a saját exemről olvastam volna... ő is úgy gondolta, hogy azért még része a családnak, attól, hogy szakítottam vele... magától nem is ment volna, pedig már évek óta volt barátnője, nekem kellett felhívnom a figyelmét arra, hogy már nincs része az életemben (mikor lett kapcsolatom, akkor kénytelen volt vele szembesülni).

Lényegében a kedves "párod" most "háremet" tart. Van az ex, mint a gyermeke anyja, még ha nincs is köztük semmi, de azért ez baromira kényelmes, mert nem kell láthatásra vinni a gyereket, gondoskodni róla, hanem az ex mindent ellát, ami ezzel kapcsolatos.

És hát persze, hogy kényelmes lenne neki a gondoskodás...


Én amondó vagyok, az ilyen férfitól menekülni kell. Én is elég későn jöttem rá sajnos...

2015. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Azért az könnyen meglehet, ha levelezőn folytatnàd és mellette dolgoznàl valamit, komolyabban venne, és bérelnétek együtt egy lakàst.

Sajnos valószínű, hogy gyereknek tart.Nem bàntàsból írom! Beszélj vele erről.

2015. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Annyira ugyanezt mondogatom neki. Igen tervezem a levelezőt de előtte még szeretnék vizsgákat tenni amiket muszáj, így még nem jöhet szóba, és igen gyereknek néz. Szörnyen kényelmes neki így az élete független attól hogy nem kap gondoskodást. A poén az hogy ezerszer vitatkoztam már vele arról hogy ne nyafogjon nekem hogy körbevesznek jobbnál jobb pasik az egyetemen, hanem akkor költözzünk össze ha biztonságban akar tudni. Kérje meg a kezemet. Semmit nem akar csak édesen egy helyben toporogni. Semmivel nem tudom rávenni hogy mozduljon. Várjak még vagy hagyjam el? Még egy évet azt hiszem nem fogok kibírni úgy hogy nem történik valami kézzel fogható normális dolog, mert ez minden csak nem normális. Nem vagyunk együtt a féltékenysége miatt nem mehetek sehova, tanulnom kell ő dolgozik és rendszerint amikor szombaton találkoznánk dolga van vagy az anyjánál vagy az öccsénél vagy a gyerekénél és rám jut a legkevesebb idő. És hozzáteszem nincs szex. Ha nem lennék szerelmes már elhagytam volna. Az agyam folyamatosan ezt mondja de úgy érzem képtelen vagyok megtenni...
2015. aug. 29. 13:04
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

minek akarsz addig összeköltözni vele, amíg nincs pénzed a lakhatásra?


mintha nem 28 hanem 18 (v kevesebb) lennél. szánalmas az egész!

2015. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

kérje meg a kezed? :D jó vicc. mire fel?

sztem neked egy pasi kell lakással, pénzzel, mivel neked 30 éves korodra egyik sincsen!

2015. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van, de hogyan legyek valakivel kapcsolatban ha semmi közös ügyünk nincs és az időt amit velem kéne tölteni mással tölti el? Egyébként csak példa volt hogy költözzünk össze más alternatíva is szóba jöhetne. Mire fel kérje meg a kezem? Mire fel ne kérje meg?... ha annyira maga mellett akar tudni tegyen érte valamit. Mert egyébként semmien szórakozási formát nem űzhetek annyira fél hogy elpártolok... na erre fel kérjen meg ha ennyire be van sz**va...
2015. aug. 29. 13:14
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

konkrétan nem is vagyok kapcsolatban, minek kérjen meg?

a családjával él, téged néha megdug. nem vagy jobb egy szeretőnél csak de butább vagy.


agyilag kb 8 éves szintjén vagy.

2015. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát ha nem is szépen de legalább ki lett mondva hogy hülye vagyok... egyébként tényleg annak érzem magam... minden választ köszönök!
2015. aug. 29. 13:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez azért nem ilyen egyszerű.Hàny éves a pasi, mennyi idős a gyereke?Ez lényeges infó lenne.
2015. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neked egy idősebb, befutott pasi kéne, aki segít elkezdei az életet, de neki is egy otthonteremtő nő, aki mindennel ellátja, ezért van az exével, mert az megold helyette mindent.

Lehet, hogy te is felnőnél a feladathoz, ha lenne hol, ha lenne lakásod.

De akkor se egy ilyen herét vegyél oda.

Szerintem simán csak kihasznál...

2015. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!