Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom rá?

Figyelt kérdés
a lényeg h én és a párom együtt élünk!vannak azok a bizonyos napok, amikor is nem akarok szexelni, na meg ugy semmit se, mert nagyon erős görcseim vannak!!meg erős is.barátom ilyenkor kiakad h még az anált se akarom!!igen, mert nem figyelt rám és durva volt és nem engedem....akár mikor felhozza, rosszul vagyok!!és ilyenkor nagyon csúnyán beszél velem!!nem hiszem el h azt a 4-5 napot nem bírja ki és nem érti meg h nem vagyok jól se!!már mondtam neki h szakítok vele, mert ezért nem kell ócsárolni!!!
2015. aug. 30. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálja ki ő az anált ha ennyire szeretné :'D. Komolyra fordítva a szót, dobd ki a pecsába.
2015. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, jogosan vagy rá kiakadva, én az első ilyen után odébb állnék. Neki marha könnyű, nem ő vérzik napokon keresztül, nem neki görcsöl a hasa úgy, hogy sokszor mozdulni nem bír. Sok lány van ilyenkor nagyon rosszul, szédül, hányinger, ingerült stb. 1 hónapban azt a pár napot ki lehet bírni. Az ember ilyenkor legszívesebben feküdne egész nap.

Az anált meg nem csodálom, hogy nem engeded, Ha ennyire rá van kattanva, adj neki kölcsön egy műbrokit, aztán dugdossa a hátsójába, utána megkérdezem milyen jó érzés is volt.. :)

2015. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
orvosi papírom is van, h az első két napba nem mehetek dolgozni, mert szó szerint ömlik és automatikusan táppénzre irnak !!szerintem nem szeret, mert nem csinálná ezt!!önzö ...én is mondtam neki, h majd dugdosok a valagába majd vmit aztán élvezheti
2015. aug. 30. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Te is azt mondod hogy nem szeret akkor tudod a megoldást.

Egy tapló a srác éa igen ha felhozza akkor majd dugj fel neki egy drótkefét had élvezze :D

2015. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy tud ilyen érzéketlen tuskó lenni? Dobd ki a francba! Fel vagyok most háborodva...bezzeg régen még meg is kérdezték akarják e most meg követelik hogy legyen bármi...
2015. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az lesz , mert ezt hosszu távon nem lehet elviselni
2015. aug. 30. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!