Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ilyen gyerekes?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt,de még mindig nem jöttem rá,hogy 19 évesen miért kér Barbie-t karácsonyra?Meg öltöztetős baba,meg mit tudom én.

Mindig be kell vele menni a játékboltba,onnan is minden szart kell venni,baba kiegészítő,meg fésű,meg játék mobil.

Értelmes(ezt el tekintve),jól tanul,de nem értem,hogy mit lát ezekben a szarokban.



2015. aug. 31. 08:24
 1/4 Mumusan ***** válasza:
Lehet hogy szimplán gyűjtő. Más meg mit lát a bélyegekben?
2015. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyerekkor. Nem biztos hogy megkapott mindent kisgyerekként. Bár tényleg ciki ha így marad...
2015. aug. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hobbi... ha azt modod amúgy értelmes akkor míg ésszerű keretek közt marad és nem költ rá túl sokat semmi gond nincs vele akár 50 évesen sem.

Csinálja nyugodtan.



Én pl mai napig meg vagyok veszve a Legóért... sokan hülyének néznek miatta, de na. Engem az kapcsol ki. :)


27/F

2015. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd.. Minden hobbit lehet úgy jellemezni, hogy deviáns idiótaságkén hasson.

Ebben leli örömét és kész. Ezen problémázni szerintem gyerekesebb...

2015. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!