Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtsak neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm 21 éves, én 24 nagyon jól kijöttünk (már 15 éves korában a barátnőm volt) de most nagyot csalódtam benne. A legjobb fiú barátom akinek szintén barátnője van elvitte őt is meg a barátnőjét is 3 napra egy strandtelepre. Majd utolsó nap hív a barátnője hogy megcsaltak bennünket és hozzá társított egy fotót is. Azóta rengeteget ordítottam neki, remgeteget sírt. Kéri a bocsánatot reggeltől estig és egyre inkább úgy vagyok vele hogy ezzel vége. Plusz haza érkezése után észre vettem hogy akció utáni tablettát szed így gondolom nem védekeztek. Ha meg terhes lesz akkor én biztos nem fogom tudni elviselni.. ti mit tennétek a helyemben? Esetleg olyan személy van rajtam kívül aki úgyszintén ekkorát szívott a "legjobb" barátja miatt és van némi tapasztalata? Előre is köszönöm a válaszokat
2015. aug. 31. 08:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Azonnal otthagyod. Máskor is megfogja tenni. Soha többet ne bíz ebben a lányban bármennyire is fáj. Ő már nem szeret téged.
2015. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy én még így is hihetetlenül szeretem és lehet hogy hülye vagyok de ugyan ezt elhiszem neki is :s az elmúlt 5-6 évem róla szólt, ha most el is engedem a hiánya nagyon fájdalmas lesz :/
2015. aug. 31. 08:42
 3/22 anonim ***** válasza:
62%

Azonnal zárd le 👇 vele a kapcsolatot.

Többször meg fogja tenni,ha a legjobb barátoddal megcsalt akkor mással is megfog.

Tudod túl korán láncoltad mmagadhoz,most fogja ki élni magát.

2015. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%

De ez a te döntésed.

Ne itt kérd ki ,ha szereted akkor ugyis erősebb az érzelem.

Csak szex közben ne gondolj arra hogyan élvezett el a barátoddal,meg hogy hogy vonaglott neki.

Na ezek a dolgok lesznek nehezek.

2015. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

Hagyd ott szerintem. Ha egyszer megtette akkor nincs rá garancia hogy nem teszi meg ezután is. Ráadásul az sem biztos hogy azelőtt nem csalt már meg. A te döntésed hogy mit teszel, de én biztos ott hagynám a francba.

26/F

2015. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%

Ha egy nő lefekszik egy másik férfival már nem szereti az előzőt,na jó lehet higy szereti de mindig megfogja csalni.

Hidd el tudom ,hogy most rossz 😈 de idővel elmúlik..

Barátoddal beszéltél már???

Mert ő is bűnös ebben.

2015. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A barátom már szakított a barátnőjével pont emiatt. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, és lehet ha igazatok van és tenyleg megcsalna. Lehet ha tényleg vége lesz ennek, és tényleg túl hamar elköteleztem magam. Csak az a szomorú hogy tényleg ilyen első látásra szerelem volt és annyira jól alakult minden. Túléltük az egyetemi éveimet. Most itt lakik velem. Nagyon nehéz..
2015. aug. 31. 09:15
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek után már nem nevezném a tagot barátomnak.
2015. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Már kapott miatta eleget. Megszokásból nevezem így. Másfél éves korunk óta együtt nőttünk fel. Kár.
2015. aug. 31. 09:20
 10/22 anonim ***** válasza:
12%

Hagyd elmenni a csajt.

Vagy próbálkozz meg vele együtt élni.

2015. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!