Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartják el egyes pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják el egyes pasik a barátnőjüket?

Figyelt kérdés

Egyre többször látom, több kolléganőm is stb. hogy a pasinál lakik, fizet neki sok mindent, az albérletet, stb függenek a nők a párjuktól. Ez jó a nőknek? Nem félnek hogy ha kidobja őket a pasi akkor földönfutók lesznek?

De ami az érdekesebb és nem is értem, hogy a pasik hogy hogy ezt tűrik, hogy ezek a nők élősködjenek rajtuk, Ennyire fontos a pu***?


2015. aug. 31. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Társadalmi elvárás + nincs más kötelék köztük.
2015. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Miért tartják el egyes nők a pasijukat? :D


Mert nem mellesleg én azért válltam meg a páromtól, mert miután összeköltöztünk mást se csinált csak ült a gép előtt, a házimunkában nem segített, nem keresett munkát élt mint Marci Hevesen. Én meg egyetem mellett járok folyamatosan dolgozni, így az ösztöndíjból és a havi 170 ezer Ft bevételemből még tartsam el őt is. Hát a francokat.

2015. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Mert nagyon sok nő csak a pénzt tekinti értéknek, és ez alapján választ párt. És mindig talál valami balekot aki eltartja.

Ehhez képest a férfiakat eltartó nők aránya elenyésző. Kb. mintha egy neutron nagyságát mérnénk egy medicin labdáéhoz.

2015. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Mert nem néznek ki elég jól ahhoz, hogy enélkül is lehessen nőjük.
2015. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha emellett a nőnek van munkája, miért lenne utána földönfutó? Ha van esze, tesz félre pénzt, ha már neki túl sok mindenre amúgy se kell költenie, így ha szakítanak csak keres egy albérletet és kész, utána kicsit szűkösebben de éli tovább rendesen az életét.
2015. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a nőnek is van munkája, így tulajdonképpen csak megosztják a lakás fenntartási költségét, ezzel mindkét fél tud spórolni, és így nem egy idegennel lakik egy fedél alatt, ha van párja. Amúgy sem egyszerű a mai fizetések mellett egyedül megélni. Egy kollégám nemrég költözött vissza a szüleihez, annyira felszökött az albérlet költség, már nem bírta fizetni, így a bejárás lett nehézkesebb, de ezt még mindig könnyebben meg tudja oldani, és nem válik földönfutóvá.


Persze más a gyerek fekvése, ha a nőnek nincs munkája, nem is akarja, hogy legyen, és nem baba miatt marad otthon, hanem csak kényelemből.

2015. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!