Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért várt ennyit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért várt ennyit, vagy csak a múltban révedve eszébe jutottam :S?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom(körülbelül fél évig voltunk együtt),azért szakítottunk,mert folyton csak bulizott és nem tudtam komolyan venni. DE mégis elég lezáratlan volt a kapcsolat. Miután szakítottunk egyikünk sem kereste a másikat. Eltelt 3 év, és tegnap mégis küldött e-mailt,h szeretné ha találkoznánk, meg beszélgetnénk. Nagyon felkavart érzelmileg az üzenete, és azóta is csak erre tudok gondolni.

Még annyit hozzá, hogy amikor jártunk még csak 17 évesek voltunk, és nem voltunk felkészülve egy komolyabb kapcsolatra. Vajon változott valami? Vajon miért várt ennyit, vagy csak a múltban révedve eszébe jutottam :S


2010. márc. 11. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az osszes kerdesedre valaszt fogsz kapni, tole, amikor talalkoztok
2010. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, hogy eszébe juthattál :) Az is lehet, hogy csak baráti találkozást akar. Te szeretnél többet tőle?
2010. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ígyvan
2010. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne találkozni, mert nem volt rossz vele, de akkor annyira gyerekes volt, számítógép, meg bulik és hát azóta ugye nem beszéltünk,meg eltüntünk egymás életéből. Félek,h még mindig a régi.
2010. márc. 11. 18:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az lenne a legjobb ha beszélnék vele előtte msnen v. e-mailben.
2010. márc. 11. 18:59
 6/8 A kérdező kommentje:
de szerintetek ha valaki ennyit vár, h írjon valakinek, akkor azt már komolyan gondolja ?
2010. márc. 11. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozz vele, majd ő elmondja, hogy mit akar. Biztos neked is jó lesz újra látni őt :D
2010. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a válaszokat.:)
2010. márc. 11. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!