Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni, hogy a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni, hogy a sok stressz és a rengeteg munka, ne őrölje fel a kapcsolatunkat? Hogyan lehet kezelni ezeket a problémákat? Többi lent.

Figyelt kérdés
A párommal 7 éve vagyunk együtt,van egy kislányunk .Külföldre kellett költöznünk,mert nem tudtuk volna fizetni a hitelünket az otthoni fizetésből.Mindketten dolgozunk,a kislányunk most kezdte az iskolát,és mivel korán hajnalba kezdünk,egy itteni szociális családsegítő bébiszitter viszi-hozza a gyereket az iskolából.Sajnálom a gyereket is,mert alig lát minket,annyit dolgozunk.A párommal sokszor alig tudunk két szót váltani,mert a kislányunk ami persze természetes sok figyelmet és törődést igényel.Amikor letettük aludni,akkor állunk neki beszélgetni,ami mindig elég kurtára sikeredik mert fürdeni kell,bekészíteni másnapra a szendvicseket,kitenni a tiszta ruhát stb.Estére olyan fáradtak vagyunk,hogy már hónapok óta nem szeretkeztünk.Hétvégén se,pedig lehetne,de valami kialudt bennünk.Nemrég volt egy vetélésem 10 hetesen ment el a baba,és amióta összehoztuk anno azt a terhességet,nem voltunk együtt.Amikor kiderült ,hogy terhes vagyok nagyon örültünk neki,de valamiért utána egyáltalán nem szeretkeztünk.Most a vetélés miatt egy darabig nem is lehet,de nem tudom,hogy utána fogjuk -e még kívánni egymást.Egyébként jól megvagyunk,nem veszekszünk,szeretünk utazgatni ,kirándulni,de amikor az ágyba kerülünk,már nincs meg az a vágy.Szóval nem tudom mit tehetnénk?
2015. szept. 4. 09:05
 1/2 Dreed ***** válasza:

Változtatni kell az életstílusotokon. Sajnos ez van.

Nem csak hogy a pároddal fog kihűlni így a kapcsolatotok,de a lányodat is el fogod veszteni.

Eljön az az idő amikor el kell gondolkozni,munka vagy a család a fontosabb. Tudom,lehetnek gondjaitok,kinek nincs,de időt mindenféle képen szakítani kell a családra.

Gondolom nem szeretnétek hogy a gyerek is jobban ragaszkodjon a bébiszitterhez mint hozzátok.

2015. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A stressz, a hajtás, a meló igencsak csökkenti a libidót, sajnos ez van. Rátok férne egy bő 2 hetes szabadság, hogy fizikailag is kipihenjétek magatokat, feltöltődjetek energiával.


A hét végére koncentrálnék, mikor ki tudja pihenni magát a párod, másnap nem kell korán kelni, és a kislány már ágyba dugva, előttetek az éjszaka. Ha szükséges, kezdeményezz, változatosság, figyelmesség, jó kaja, kis masszázs,stb.

2015. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!