Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít boldogságnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít boldogságnak a szemedben?

Figyelt kérdés
Ha párkapcsolatod van, vagy nem szükséges az ilyesmi ehhez?
2015. szept. 4. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem szükséges az ilyesmi ehhez. Boldogságomat nem kötöm egy másik gondolkodó lényhez, aki ellentétesen is cselekedhet, mint ahogy azt én szeretném.


Nyugalom, anyagi biztonság, az, hogy azzal foglalkozom ami leköt.. nekem elég ennyi a boldogsághoz.

2015. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha sikerül kiszednem belőle a szempillát.
2015. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem kötöm párkapcsolathoz a boldogságot. Egyedül is jól érzem magam, boldog, kiegyensúlyozott, megvan a szép kis kerek életem. A másikban nem is a párom keres, aki kiegészít, hanem egy hasonlóan kerek személyiséget, aki a társam lehet.
2015. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A boldogsághoz nem kell semmi, csak a lelki béke. Bár önmagában ez még elég ingerszegény.
2015. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most egy gyros-tól elég boldog lennék. :D
2015. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem időnként a párkapcsolat csak egy púp volt a hátamon... Mert nem a megfelelő férfiakkal voltam együtt.

Boldogság az, amikor megpróbálok örömöt találni minden kis apróságban, és a jelenre koncentrálok, nem agyalok sem a múlton, sem a jövőn. Amikor a hobbijaimat űzöm, a barátaimmal beszélgetek egy jót, vagy sikerülnek a vizsgáim :)

2015. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Teljes felszabadultság, eufória, nyugalom, bizalom.
2015. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatnak és az egyedüllétnek is meg vannak a maga nehézségei, de mindkettőben meg lehet találni az örömöket. És persze a párkapcsolatokon kívül is. Ma például nekem az volt az örömöm, hogy az új futócipőmben az eddigi legjobb időmet futottam. :) persze lehet, hogy csak placebo hatás.
2015. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Számomra nem szükséges párkapcsolat a boldogsághoz. Egyedül is nagyon jól érzem magam a bőrömben. :)

Bár amióta nincs nőm, picit feszültebb vagyok, és könnyebben hajlok egy szexkapcsolat felé.

22/F

2015. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem szükséges az ilyesmi ehhez.


Nálam pl. az számít boldogságnak ha Tyrian-ban a "SAVARA V" pályán 98% pusztítás helyett 100%-ot kaszálok! :))) Ezt ugyanis baromi nehéz elérni, jönnek ötezren ötezer irányból.

2015. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!