Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja másoknak a "barátnőm", hogy nem ismer?

Figyelt kérdés
Mi ebben neki a jó? Azt mondja, hogy nem ismer, azt sem tudja, hogy ki vagyok, csak úgy ráakadtam, és azóta nem hagyom békén. Amikor kérdőre vonom, azt mondja, hogy értsem meg, de egy épkézláb indokot nem mond, és nagyon gyorsan elkezdi terelni a témát, volt, hogy szimplán elkezdett sírni...
2015. szept. 4. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vállal fel téged. Szerintem azonnal dobd... megalázóbbat nem tudok elképzelni...

Sajnállak. :(

2015. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szégyell téged.
2015. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdekes. Bár nem vagyok egy túlzottan vonzó fickó, sem pedig nagyvilági arc, szégyenkezésre nincs okom, hiszen bizonyos művészeti körökben néha fel-felcseng a nevem. Miért szégyellhet?
2015. szept. 4. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én dobnám a helyedben ezért. Ha nem elég jó az arcom, akkor nem is kellek neki annyira. Ha meg szeretne, akkor nem mások véleményére adna.
2015. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom miért csinálhatja ezt, de ez nagyon megalázó... a legmegalázóbb, amit tehet szinte. Ennél bárki jobbat érdemel, Te is.
2015. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
érthetetlen számomra, hogy hogy nem küldted őt el a büdös p*csába :O
2015. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!