Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magamat azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magamat azon, hogy a párom előző és egyetlen barátnője egy gyönyörű híresség?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, és minden jól megy, boldog velem és érzem, hogy igazán szeret, bókolgat is sokat... Nekem azonban mégis feljön néha a rossz érzés azzal kapcsolatban, hogy: neki előttem csak egy barátnője volt, évekkel ezelőtt, vele másfél évig együtt volt. Csupán az tölt el rossz érzéssel, hogy az a lány gyönyörűszép és viszonylag híres énekesnő vált belőle. A párom teljesen lezárta, nem is tartják a kapcsolatot a szakítás óta, de nekem rossz mégis, mikor meghallom a rádióban a barátommal közösen való kocsikázás közben, vagy mikor meglátom a klipjét, mert nagyon szép és a hangja is jó, én pedig kicsinek érzem magamat hozzá képest, nem vagyok kimagaslóan jó semmiben és népszerű s szép sem vagyok ennyire. Hogy lépjek túl ezen? Mindig zavarni fog?

23/L


2015. szept. 4. 20:20
 1/8 Estienne ***** válasza:
100%
Az semmi, ha nem lépsz túl rajta akkor még a barátodat is zavarni fogja.
2015. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a múlt elmúlt.


A párodat sem zavarja, hogy téged meg más dugott előtte.

2015. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is ezen görcsölsz, rányomja majd a bélyegét a kapcsolatotokra, és nem pozitív értelemben. Miért nem tudod elfogadni? Mindenkinek van múltja, biztosan neked is. Nyilván nem véletlenül veled van most a párod, és nem vele.
2015. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
100%

Veled van most és ez a lényeg.

Ha annyira oda lenne érte,akkor nem így lenne.


Amúgy ki az? Nem fogok tudni aludni :D

2015. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, érdemes lenne elmenned pszichológushoz, ők többet tudnak segíteni, mint pár random gyakoris.
2015. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az embert a múltbeli tapasztalatai formálják. Azért kerültetek egymás mellé, mert egymás előtt azt az utat jártátok be, amit.

Nyilván valamiért vége szakadt annak. Továbbá, akkor amikor a szerelem lángra kapott köztük még úgy értelmezem nem volt híres ez a lány. Ki tudja, lehet pont ott volt a törés közöttük. Az ember teljesen kitud magából fordulni egy-egy új munkahely, iskola vagy élethelyzet hatására.

Valamiért most veled van, veled boldog és te kellesz neki.

Gondolj csak bele, bár nem ismerem a barátodat, de szerintem sokan szenvednék egy szép közszereplő oldalán úgy, hogy ők csak "átlagosak". Ezt pláne egy férfinak nehéz megemésztenie. Főleg akkor, ha akkor még mikor összejöttek a lányt nem zsongták körül ennyire.

Az meg hogy szép.. Kit érdekel. Ezt mondjuk egy nőnek nehezebb megértenie, de ez a külsőség nem tart ám olyan soká. Még a legszebb nőkre is fél év után már csak ráfanyarodik az ember. Jó kicsit erős a kifejezés, de a lényeg benne van. Akkor már nem a külleme számít igazán, hiszen már kismilliószor látta, hanem akkor már valóban a nővel és annak személyiségével van együtt.

Továbbá, még egy 10/10es nő is a szakítás után már fele annyira sem vonzó. Feltéve ha túl vannak egymáson rendesen.

2015. szept. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fish1 ***** válasza:
Lezárták a kapcsolatot és nem is beszélnek. Akkor miért zavar? És miért méregeted magad egy másik nőhöz? Semmi értelme nincs. Szerintem kevésre tartod magad és ez gáz lehet a továbbiakban. És nem a hírnév tesz valakit emberré...
2015. szept. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:

Te jó vagy neki, ő meg nem volt jó.... mi a bajod?

Miért nem mindegy, hogy mit dolgozik?

2015. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!