Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti feltekenyek lennete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti feltekenyek lennetek, vagy zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Az a lenyeg,hogy egy hosszutavu parkapcsolatban elunk a baratommal, az igazat megvallva nem vagyok tul jo ember De ot nagyon szeretem es igyekszem mindent megtenni,hogy boldog Legyen. Bizom benne,De rossz tapasztalatok miatt, es a szemelyisegem miatt nem igazan bizok mar a nokben. A paromnak van egy baratja aki lany ( a csaj a baratom tartja legjobb baratjanak) tunemenyes lany, Aranyos, kedves figyelmes en megis undorodom tole. Szamomra tul kedves, es felek,hogy az en szemetsegem, a szemelyes problemaim es egyebek miatt a parom elobb utobb rajon,hogy azzal a lannyal boldogabb volna. Megvaltozni mar nem tudok, es mint mondtam a baratomban bizok, csak a,lanyban nem. Mit tegyek?

2015. szept. 5. 01:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagy a hibáiddal akkor vagy változtass, vagy fogadd el a tényt, hogy a pasidat más nők is meg fogják környékezni, és lehet, hogy most még biztos vagy benne, de ki tudja, mi lesz mondjuk 1 év múlva, ha te nem változol, vagy a barátoddal nem beszélsz erről? Illetve honnan tudod, hogy a másik lány miket vet be később, mik a szándékai? Van az a pont az embereknél szerintem, amikor már nem tudnak ellenállni, és elcsábulnak. Pont azért, mert emberek vagyunk és nem gépek, kiszámítható viselkedéssel. Ha ez zavar téged, akkor legyél azon, hogy megfogd a pasid méginkább, beszélj vele erről, és akár a lánnyal is, de barátságukat ne rúgd fel!
2015. szept. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, mintha magamat hallanám.

Igen, én is magamban forrtam a féltékenységtől. Persze tudtam, hogy az adott lányt régebb óta ismeri mint engem, ha vele akarna összejönni, már összejött volna vele, ezért magamban tartottam. Egyszer megbeszéltük, hogy ezt érzem, de soha többé nem emlegettem fel, nem hisztiztem.

Viszont voltak dolgok, amik ugyanebből a bizalmatlanságból adódtak. Nagyon nehéz időszak következett, majd a barátom azt mondta, már nem szerelmes belém. Persze én szerettem őt, sírtam, stb, majd folytatta, hogy viszont a régi énembe (mikor még nem mutattam ki felé a bizalmatlanságom) abba bármikor újra bele tudna szeretni, csak kikészíti, hogy nem hiszek neki. Így megbeszéltük, adunk magunknak fél év próbaidőt. Addig együtt maradunk, igyekszünk törődni egymással, és igyekszem összeszedni magam.

Annyira mély nyomot hagyott bennem ez, és utólag mikor belegondoltam, hogy akkor is velem akar lenni, és küzdeni akar a kapcsolatért, ha már nincs a "lángoló szerelem", és nem csak eldob, hogy rájöttem, nagyon fontos vagyok neki, és életem legnagyobb marhasága volt, hogy annyit kételkedtem benne. Azóta megbízok benne, teljesen. Hű maradt hozzám akkor is, mikor elmúlt a szenvedély, és nem mondott le rólam. Lassan vége a "próbaidőnek", és egyre közelebb kerülünk egymáshoz, úgy érzem újra szeret. Én pedig újra a régi vagyok, már nem aggódok, hogy más fontosabb neki.

Viszont kis híján a kapcsolatomba került az, hogy észhez térjek.

Bocsi az offért, és a regényért, csak szerettem volna leírni, hogy ez az út nem visz semmi jóba.

Nézd, mondd el a párodnak, hogy mit érzel. Beszélgessetek. De ne tedd kockára a kapcsolatod, ha szereted őt. Csináljatok közös programokat, kedveskedj a párodnak, csavard az ujjad köré. Legyél vidám és kedves. Egy vidám és kedves barátnő mellett nem fog hiányozni egy ugyanilyen lány, de egy morcos házisárkány mellől bizony csábító lesz hozzá menekülni.

Akármit teszel, ne követelőzz, ne hisztizz. Csak mondd el neki őszintén, hogy téged ez bánt, és találjatok ki együtt valamit. Ha szeret, akkor meg fog nyugtatni, és át tudjátok beszélni.

2015. szept. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ismer a parom,mar tobb mint 3 eve velem van es jovore koltozunk ossze. Sajna a programok nem olyan konnyen megoldhatok. Tudom,hogy huseges hozzam, en is csak a csaj miatt aghodok De tudom,hogy Csak baratok. Engem regebb ota ismer mint a lanyt es emlitettem neki este hogy Aranyos meg Minden De nekem mar tul kedves. Nem tunik olyannak aki a hatam mogott szervezkedne De nem akarok senkit alabecsulni Se paranoias Lenni

Mint emlitettem nem tudok mar megvaltozni. Millioszor probaltam, De nem tudok tenni a szemelyisegem ellen, Koran ero tipus voltam ilyen vagyok 13 eves korom ota :/. Beszeltunk mar a feltekenysegemrol regebben De mindig csak en ereztem szarul magam utanna. O az elso parom es en is neki, valoszinuleg csak en fujom fel a dolgot mert felek,hogy a cel egyenesben esek hasra.

2015. szept. 5. 01:54
 4/15 anonim ***** válasza:
Hmm.. hány évesek vagytok? A változás az sosem kor kérdése, elhatározás kell :) De ha te így jól érzed magad akkor oké, viszont akkor számolni kell a lehetséges következményekkel is.
2015. szept. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A parom 21 en 18 es tobb mint 3 eve velem van
2015. szept. 5. 02:31
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat amugy,most mar egyre inkabb biztos vagyok benne hogy Csak hulye mod felfujom a dolgot, ismerem a baratom tudom hogy szeret es hogy nem erdekli mas no.
2015. szept. 5. 02:35
 7/15 Fish1 ***** válasza:

Változni 70 éves korban is lehet. Nem nem tudsz megváltozni, hanem nem akarsz, mert ezt munkával jár, dolgoznod kell saját magadon. Javaslom pszichológiai könyvek elolvasását, sokat tudnak segíteni, legalábbis a probléma konkrét felismerésében, és abban is, hogy min hogy lehet változtatni.

Magadat sose hasonlítsd senkihez, mert mindig lesz valaki, aki valamiben jobb, mint te. Így a csajhoz se hasonlítsd magad szerintem. A párod nyilván valami miatt téged szeret, ha bízol benne, akkor szerintem ezzel a részével nem lesz gáz. Az nem baj, ha a csajban nem bízol, mert ha rámozdulna a pasidra és ő téged szeret, akkor le fogja építeni a csajt ilyen szempontból. A féltékenység az önbizalomhiányból adódik (úristen, az a másik jobb, szebb nálam), gondolom esetedben ennek növeléséhez az is szükséges lenne, hogy változtass magadon.

Milyen módszerekkel próbáltál változni?

2015. szept. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Miutan a legjobb baratnom evekkel ezelott csunyan atejtett,ketszer kikoszarazott az akkori szerelmem es osszejott a lannyal. Utanna Minden sracra akin segitettem es tetszettek ratalalt a szerelem. Raadasul mindig kikozositett voltam mert csondes vagyok es bizalmatlan ezert lettem ilyen. Probaltam kedvesebb Lenni, De az emberek felnek az igazsagtol ami sajna faj en Pedig nem nyalom senki segget a baratsagaert. Megtanultam kiallni magamert elertem,hogy feljenek tolem ugyanakkor tiszteljenek. Huseges vagyok es segitokesz De van hogy elso pillantasbol tudom ki barat es ki ellenseg. Szarkasztikus es csipkelodos vagyok ami tetszik a paromnak

Ha szrretek valakit es bizom benne azt a tenyeremen hordozom De kovetkezetes vagyok. Nem gondolom,hogy valtoztatnom kene mert ilyennek szeretett meg a paro. Es ez a szemelyiseg segit lekuzdeni az akadalyokat.

2015. szept. 5. 02:51
 9/15 Fish1 ***** válasza:

Az őszinteséggel és hasonló dolgokkal nincs is baj. Én se szoktam jópofizásból kamuzni, minek?...

Azt viszont nem értem, hogy miért kell féljenek tőled. A félelem és a tisztelet 2 külön dolog, erre szerintem vigyázz. Ha félelemből viselkednek úgy, mintha tisztelnének, az elég megtévesztő tud lenni. De miért kell féljenek egy nőtől?


Az nekem ellentmondásos, hogy a kérdésedben azt írod, hogy megváltozni nem tudsz (ezek szerint megfordult a fejedben, eljutottál a gondolatig), majd a válaszodban azt írod, hogy nem hiszed, hogy változnod kéne.

2015. szept. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18 évesen még egyáltalán nem biztos, hogy tisztában vagy a valódi önmagaddal egyébként :) Hiába 3 év, még szerintem korai az összeköltözésen gondolkozni, de persze ti tudjátok.
2015. szept. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!