Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátnőm, múlthéten elment a testvérével és annak barátnőivel kirándulni, mert megszűnt valami a torna közösség.


Mint később kiderült semmi ilyen nem volt, a testvérének az új pasijával mentek el, és vitték a testvére barátnőjét is.


A lényeg az "állítólag" testvére kérte meg, hogy hazudjon nekem, mert ha otthon kiderülne, hogy a testvérének van valakije, abból nagy botrány lenne. Mivel jelenleg külön élnek a férjével, persze annak már van valakije, de ez mellékes most.


Hogy nehogy én is tudjak róla, ezért hazudott. Nagyon rosszul esett, hogy hazudott, azt pedig főleg, hogy ezt a szememben tette, többször.


Nagy nehezen kiszedtem az igazat belőle. De nagyon rosszul esett.

Nem értem ilyen, hogy teheti valaki kockára a több éves kapcsolatát, a testvére jelenlegi "dugó" (mert nem igazán lesz soha több) pajtásáért?


Testvére bármikor kért tőlem segítséget, mindig segítettem neki, mert egy család vagyunk. De úgy látszik szerinte nem.


Meg persze bujkál bennem a kisördög, mi van, ha volt másik pasi is.


Vélemény?



2015. szept. 5. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Aki hazudik neked (akár miben, akár milyen kicsinek tűnő dolog is legyen) az hazudni fog máskor is, ha az érdekében áll. Én elköszönnék az illetőtől a helyedben.
2015. szept. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám neki mi a helyzet, de ne mondja el, hogy ez a a helyzet a testvéremmel.

Mindenkinek más a mércéje, de nekem az a véleményem egy párkapcsolatban mindent osszunk meg a másikkal.

14/L

2015. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, és előző két válaszoló! Főleg első válaszoló, mert a második 14 éves, és még romlatlan :)

Szóval, soha? Kicsi dolgokban sem?

Az igaz, hogy hazudni fog mindig, ugyanis ez az ember természete. Csináltak felmérést erről, átlag négyszer hazudunk egy nap. Te is, én is, ő is. Aki azt állítja, hogy nem, az hazudik legnagyobbat.

2015. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

*Ti sose hazudtatok még?

Ez kimaradt.

2015. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3-4-esnek


A felmérésben nem minden ember szerepel.

2015. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Az igaz, hogy hazudni fog mindig, ugyanis ez az ember természete. Csináltak felmérést erről, átlag négyszer hazudunk egy nap."


Egy nap közel 200-szor hazudunk. És?


Egy konkrét dologgal hazudott, sőt mesét talált ki. Kérdés adott.

2015. szept. 5. 10:09
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez kamu. Én kibírom, hogy ne hazudjak. Nekem ezzel aláásta volna a bizalmam, simán dobtam volna. És igen, mivan a félre is kúrt? Megbízhatatlan!


24/F

2015. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha téged a testvéred arra kérne, hogy SENKINEK ne mondd meg, hogy az új partneremmel voltunk kirándulni, mit tennél?
2015. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szóval gyakorlatilag a barátnőd elment kirándulni a testvérével és annak barátnőivel, de nem kötötte az orrodra, hogy a tesójának friss kapcsolata van és viszi magával? Mekkora átverés te jó ég!!! És te még megpróbálsz minden rosszat belelátni, csak hogy cseszegesd.

Hozzáteszem én nem támogatom a titkolózást, a barátnőd helyében megmondtam volna a húgomnak, ne rángasson bele másokat a hazudozás csapdájába, inkább vállalja a felelősséget a tetteiért.

2015. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Közben kiderült 2 pasival voltak... Otthagytam
2015. szept. 6. 22:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!