Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos! Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Bartommal már egy jó pár hónapja együtt vagyunk. Viszont sokszor voltak veszekedéseink, mert a hátam mögött más lányoknak írt, meg ismerkedett velük. Többször akartam már vele szakítani de mindig visszakönyörögte magát. Azóta minden oké, törölte őket, stb..viszont most megint észrevettem h egy csajnak irogat de mikor rákérdeztem azt mondta csak egy régi ismerős. Elhívta edzeni..elmenetek, nem történt semmi. Ez múlt héten volt. Mondtam h én is megyek vele edzeni nem kell idegen csajokat hivogatnia. Erre mondta h nem fog mindig vele menni stb..De most megint őt hívta sőt nem csak edzésre de h nézzenek meg egy filmet is. A csaj meg belement. Nagyon féltékeny vagyok r, hiszen tudja h nem tetszik ez nekem mégis csinálja. Nagyon régen beszélt ezzel a lánnyal és most elég fura h így hirtelen kb minden nap irogat neki meg a képei alá olyanokat ír h milyen szép és tetszik neki. Mit csináljak?
2015. szept. 7. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Le akarja fektetni nyilván.
2015. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele? Mi az, hogy féltékenykedsz? mire fel? mikor ha együtt élsz valakivel akkor pontosan érzi az ember, hogy szeretik vagy nem szeretik, és ha nem szeretik akkor egy nő magától búcsúzik, nem várja meg, hogy a következő jelölt belépjen az ajtón.
2015. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább keress magadnak egy Férfit, és hanyagold a fiúkat.


Szánalmas, amikor valakinek barátnője van, de állandóan más csajokkal csetel, lájkolgatja a képeit, stb...

2015. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az szánalmas, aki ezek után még nem rúgta ki páros lábbal a srácot...


Mégis mit hiszel, hogy csak elbeszélgetnek a tengerbiológia gyönyöreiről egy jó dokumentum film közben? Aha, nyilván. Meg akarja dugni, és te vagy annyira h.lye, hogy elnézd neki, hogy félrelép, és még utána téged is megdughasson, ha már más csajt nem sikerül leakasztani, akkor legyen otthon egy tartalék.


Ha neked ez kell, akkor egészségedre.

2015. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En megmondtam az elettarsamnak, hogy a csEteles az nem megcslas, csak en glusztralt leszek tole . Ha flusztralt vagyok, akkor behuzok neki nehanyszor. Meg a csajnak is.

Azota lepattant rola az osszes kiscsaj. :D InteLligens megoldasok nem hasznaltak ilyen esetben soha. N

2015. szept. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!