Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm jogosan dobott ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm jogosan dobott ki?

Figyelt kérdés
elvoltam a haverokkal bulizni és kicsit berugtam...és későn is mentem haza.se telefont se semmit nem vittem el magammal.ő már aggódott h mi lehet velem és mikor haza mentem kapásból levert kettőt h én mit képzelek magamról, mert h halálra aggódta magát és azt hitte történt velem valami.amit megértek, de nem direkt volt!!nem is ez a lényeg.a barátnője megjelent és mutatta a "barátnőmnek"egy videot, amiben én fogdosok és smárolok egy csajt stb..barátnőm fogta a cuccaimat és kidobálta az ajton kívülre!meg ordított elég rendesen.nekem ez teljesen ki esett, próbáltam neki elmagyarázni!szeretem őt, de nem tudom mit tegyek.van esélyem békülni szerintetek?
2015. szept. 7. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha a nőd csinálta volna azt, amit te akkor jogos lenne a kivágás?
2015. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
A videó miatt igen. Ha pusztán nem értelek volna el és későn értél volna haza, amiatt nem akadtam volna ki, de megcsaltad szóval mi a kérdés?
2015. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nos, ugye egy ilyen videó után nem gondolod komolyan, hogy bárki azt mondja, nem jogos? Még ha le is kevert kettőt.. Vagy csak dicsekedni akartál, hogy két nővel kavarsz egyszerre?
2015. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Az első négy sor blabla nem kell.


Megcsaltad a barátnőd. Szerinted jogosan dobott ki?

2015. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

En az aggodast megertem en is lehet adtam volna neked egyet. A videoert a fejrdgez vagtam volna a cuccaid es baseball utovel kergettelek volna ki a hazbol.

A megcsalas a legundoritobb dolog a vilagon... Teljesen jogosan dobott ki orulj,hogy nem Verte be a fejed.

18/L

2015. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy levert kettőt, nem jogos egyáltalán. Egy emberbe legyen már annyi intelligencia, hogy nem erőszakkal oldja meg a problémákat. Veszekedjen, ha úgy jobb, kiabáljon, de ne alkalmazzunk erőszakot.


Az, hogy megtudta, hogy meg is csaltad és ezek után kirakott teljesen jogos! Mert benned meg legyen már annyi intelligencia és tartás, hogy nem iszol annyit hogy kiessenek dolgok és ne csinálj hülyeséget!


Hogy a barátnődnél van e esélyed békülni mi nem tudhatjuk, nálam nem lenne.

2015. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Megcsalta a barátnőjét, eretnek, máglyára vele! :) Komolyra fordítva a szót, ezt elkúrtad haver. Gondolom az volt,ami lenni szokott, részeg voltál, megtörtént stb-stb.
2015. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Jogosan hát. Nem azért, mert későn értél haza, és nem ért el, hanem mert megcsaltad. Te ismered őt, mi nem tudhatjuk, adna-e második esélyt.
2015. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én nem keresek mentséget, de tényleg nem értem !a haverok is ki vannak.mert ha józan vagyok v részeg v bármi, akkor se csalhatnám meg ha szeretem , de ha meg tettem még se??
2015. szept. 7. 19:09
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
F.om a lepontozásaitokba, bármit ír az ember ti csak lepontozni tudjátok? Persze indok az gondolom nincs.
2015. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!