Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a legnagyobb hülyeség ezt gondolni, hinni? 22n

Figyelt kérdés

Vagy csak szerintem hülyeség az, hogy valaki nem lép ki egy rosszul működő kapcsolatból, hiába van már más személy kilátásban? Ilyenkor jönnek olyan kifogásokkal, hogy: fél, sajnálja a párját, kapcsolatfüggő, sorolhatnám még.


Szerintem ha valakivel már nem jó, de mással talán jobb lenne, nincs az az bolond, aki inkább marad egy rossz kapcsolatban. Nekem ez teljesen hihetetlen.


Ki az, aki eldobja saját magától a boldogságot? Főleg olyan esetben, ahol 'csak' járás van, nincs együttélés, nincs házasság, sem pedig gyerek.


Nekem van egy ilyen ismerősöm. Látom rajta, hogy más után sóvárog, máskor keresi a hiányosságok pótlását (főleg lelki, de sanszos, hogy érzelmei is vannak egy másik ember iránt).


Nyavajog, panaszkodik, mégis a párjával van, pedig a másikkal (is) lenne. Ideálisabb lenne a másik számára, mivel beismerte, mégis csak vinnyog, meg b@$zott kedvü legtöbbször.


Szerintem az ilyennek nagyon is megfelel a párja, különben rég szakított volna. Nem hiszem, hogy f*sik meg hasonlóak. Kizártnak tartom hogyha nem jó, vele lenne. Teljesen logikátlan.


Amúgy nekem sír, azért fogalmazódott meg ez bennem.


Mi a véleményetek?


2015. szept. 7. 20:56
 1/10 opened paradise ***** válasza:

Pedig sok ilyen van.

Fél a bizonytalantól,hűséges,zsarolja a labilis párja,vagy csak megígérte...

2015. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mit igért meg?
2015. szept. 7. 21:04
 3/10 anonim ***** válasza:
H az ismerődöd tök hülye...előbb utóbb rosszabb lessz.
2015. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1

+ vannak akik csak sajnáltatják magukat , azt akarják h mindenki velük foglalkozzon, őket kényeztesse, ők legyenek a központban, az a fajta akinek soha semmi nem elég jó.

2015. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 opened paradise ***** válasza:

Hogy nem fog szakítani.


Tény,de olyan is van,aki csendes magányban szenved.

2015. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát megígéri, h mindif együtt lesznek és ezért van aki képtelen szakítani?
2015. szept. 7. 22:01
 7/10 opened paradise ***** válasza:

Hogy nem fog szakítani,ő nem,igen.

Hidd el,ismerek ilyen hülyét :D

2015. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Durva. Lelki gondok, vagy mi miatt? Ennyire nyomás alatt lenni, élni...kemény.
2015. szept. 7. 22:08
 9/10 opened paradise ***** válasza:
Egyszerűen csak szavatartó...
2015. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nem egyformák. Azt is meglehetne kérdezni, hogy miért gyilkol az aki gyilkol, hiszen épeszű ember nem tesz ilyet?!


Vannak súlyosan beteg emberek, vannak kevésbé súlyosan betegek és vannak egészségesek.

Nekem is van több ismerősöm, aki olyan kapcsolatban él, ami nem jó..senkinek. Látom mindkét félt, egyiknek se jó, de egyik sem lép ki. Talán úgy gondolják, hogy nem találnának jobbat (pedig de). Ehelyett ha gondjuk van és már nagyon a szakítás lenne a megoldás, akkor hopp eljegyzés.. Aztán megint szar a kapcsolat, szakítás lenne a következő, hopp esküvő. Ugyanígy fognak gyereket vállalni. Az első, majd a másodikat, majd a sokadikat.


Ők nem egészséges gondolkodású emberek. Persze nem hasonlítom őket a pszichopatákhoz, mert nyilván nem erről van szó, de van némi difijük. Annyi amivel értelmes felnőtt szerethető emberek lesznek, de párkapcsolat szintjén egyszerűen nem tudnak értelmes döntéseket hozni. A srác például nagyon tehetséges a szakmájában, végtelenül intelligens, de valahogy az életnek kompenzálni kellett és az egyéb szociális készségeiből vett vissza. Emiatt a párkapcsolatában sohasem lesz felszabadult, boldog, mert képtelen kilépni és inkább egy életen át el fogja viselni a feszültséget és a sok szart, amit a feleségétől kap. Sokkal jobbat érdemelne annál a nőnél.

2015. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!