Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te haragudnál a párodra, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te haragudnál a párodra, vagy megértenéd?

Figyelt kérdés
Az a helyzet állt elő, hogy több komolyabb családi probléma is keletkezett, és akaratomon kívül olykor durván szólok vissza a páromnak. Tudom, hogy nem fair, mert segíteni próbál, meg hogy nem lenne megengedhető az ilyen magatartás részemről..utána mindig bocsánatot kérek, meg engem is nagyon bánt a dolog, ha csúnyán válaszolok neki...ti hogy reagálnátok?

2015. szept. 7. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rosszul esne.
2015. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%

A párod helyében szakítanék


Ennek a magatartásnak a következménye a házasságon belüli erőszak


Ideje lenne észbe kapni

2015. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt hívják lelki bántalmazásnak, érzelmi zsarolásnak.

Ez bizony nem mindig tudatos a bántalmazó részéről, viszont az jó,hogy felismerted, ez így nem mehet tovább.

Ha nem változtatsz,és a párodnak van egy kevés esze,el fog hagyni.

Kapd össze magad,mert rámehet erre a kapcsolatod.

2015. szept. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha bocsánatot kérne mindig, és próbálna változtatni, akkor megérteném, megbocsátanék. ha mindig csak a bocsánatkérősdi megy, de nem történik semmilyen változás, akkor elhagynám. senki nem szereti ha úgy beszélnek vele, mintha a seggéből rángatta volna ki a másikat.
2015. szept. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Velunk is elofordul neha es millioszor bocsanatot szoktam kerni tole meg o is tolem. Mindig megbocsatunk egymasnak mert fontosak vagyunk egymasnak es tudjuk,hogy nem szandekos a dolog

De igyekszunk fekezni magunkat.

18/L

2015. szept. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy rövid ideig ez még tolerálható, utána már nincs mentség rá.
2015. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy csúnyán beszélnék vele...semmi trágár szót nem használok meg stb, csak ez az egy hét nagyon stresszes volt számomra, tisztában van a kialakult helyzettel...akaratomon kívül is bunkón szólok hozzá..próbálok nem így viselkedni vele, mert köze nincs a dologhoz meg nem tehet semmiről..mellesleg 2,5 éve vagyunk együtt.
2015. szept. 8. 12:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Nézd... az én páromnak is vannak elég komoly (nagyon komoly!) családi problémái, de soha nem rajtam vezeti le a felgyülemlett feszültséget. Elmondja, hogy mi a problémája, meghallgatom, igyekszem támogatni. Ha engem használna boxzsáknak, akkor viszont nem tudnék vele együttérezni, mert a saját sebeimet nyalogatnám.


(Az exem volt olyan, mint minden családi-munkahelyi problémáját rajtam vezette le. Azért az exem...)

2015. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy tudsz akaratodon kívül bunkón szólni hozzá. Ha problémáin vannak, akkor támogatásra vágyok a páromtól, ezt pedig nyilván nem fogom úgy megkapni tőle, ha paraszt vagyok.


Tehát nem értem, hogy az ilyet hogy lehet kivitelezni..

2015. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha valamennyire megfelel ez a valasz, akkor nem vagyok hozzaszokva...tudom, hogy az elet nem mindig napos meg stb..meg tenyleg eleg komoly dologrol van szo.
2015. szept. 8. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!