Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt töltötök együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt töltötök együtt a párotokkal? Mennyi lehet az ideális?

Figyelt kérdés
Az első három hónapban sülve-főve együtt voltunk (a 7 napból 5,5-et 0-24 órában). Kb csak hetente 1,5 nap volt, amit nem együtt töltöttünk. Néha, kicsit soknak éreztem, mint kiderült ő is. De én már bele is szoktam. Ki is mondta a srác, hogy szeret, én is szeretem, végre stabilnak éreztem a kapcsolatunkat. Látom is rajta, amiket tesz, a szemében, hogy szeret. Most meg már annyi időt együtt voltunk, hogy úgy nézett ki összeköltözünk (eddig is szinte együtt éltünk). Erre azt mondta, hogy töltsünk kevesebb időt együtt. Megértem, hogy mindenkinek kell a személyes tér. Egy csapda: ha nem adom meg neki, akkor azért lesz vége, mert besokall. Ha meg tényleg ennyivel kevesebbet találkozunk, akkor visszalépés a kapcsolatban - én legalábbis így élem meg. (Előtte egy egész hónapot töltöttem a srácéknál). Ti mennyit vagytok együtt? Mióta vagytok együtt a párotokkal? A kérdésem nem az, hogy mi lesz ezzel a kapcsolattal - az lesz, amit mi ketten akarunk -, hanem hogy mi lehet az ideális? Hogy ne fojtsuk meg egymást, de ne is lépjünk vissza? (kor és nemet is írjatok)
2015. szept. 8. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem fogsz kapni egy számot, mindenkinek másra van szüksége. Együtt élve is lehet hagyni szabad teret a másiknak és külön is meg lehet folytani. Nálunk ez magától működő dolog volt, hamar összeköltöztünk, de ha ő el akart menni a haverjaival én engedtem és ő is tiszteletben tartotta az én igényemet a saját szabad időre. Szeretjük a közös programokat de néha kell a különlét is. Ez akár jelenthet annyit is hogy pl ő játszik a géppel én pedig olvasok. akár egy térben akár küön szobában. Lehet nagyon ráakaszkodtál a fiúdra az összeköltözés miatt. Mi 5 éve vagyunk együtt, friss házasok vagyunk :D 23/L
2015. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

>Hogy ne fojtsuk meg egymást, de ne is lépjünk vissza? (kor és nemet is írjatok)


Nincs csodaszám. A titok a folyamatos kommunikáció. Egyszerűen folyamatosan, rendszeresen beszélni kell erről, és változtatni valamelyik irányba, ha kell. Tartsátok egyensúlyban a saját igényeiteket és a másik igényeit is, és mindig figyeljetek arra, hogy ez így rendben van-e. 28F/24N, egy hónapja lakunk együtt, nekünk is aktuális a téma, és nagyon jól alakul.

2015. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom: amennyit igényeltek, és fontos, hogy legyen kommunikáció. Minden téren!

Mert itt szerintem nem csak az együtt töltött idővel van a gond, hanem bekövetkezett az a minden párkapcsolatra jellemző fázis, amikor elmúlik a kezdeti rózsaszín köd, és valamit kezdeni kell a valósággal, a hétköznapokkal...

Ezzel nincs semmi gond, csak tudni kell megfelelően kezelni, különben a kapcsolat leépül.

Hogy innentől milyen lesz a kapcsolat, az leginkább azon múlik, hogy milyenné alakítjátok - közösen.

2015. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!