Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már megint tönkre ment a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint tönkre ment a párkapcsolatom? Más pasi érintésére vágyom.

Figyelt kérdés

Idegesít minden amit csinál,és úgy veszem észre,hogy fordítva is.

Mi túl sok időt töltünk együtt és ez nem jó dolog,de sajnos egy olyan helyzetben vagyunk ahol nem tudunk mást tenni.Az előző kapcsolatomban is így kezdődött minden,már nem vártam,hogy hazaérjen munkából és én sem siettem haza, akkor már tudtam,hogy ez jobb nem lesz.

itt a vége.

A baj csak az ,hogy egy idő után minden kapcsolatomban ezt érzem. MEgőrülök már annyira vágyom néha egy másik férfi érintésére,mert neki már konkrétan könyörögnöm kell/nő létemre/.

Folyamatosan más pasi jár már a fejemben,(nem konkrét személy) és még csak egyáltalán nincs is a közelembe senki akivel átélhetnék ilyet. Kis flört,kis ez az....

Nekem már az is elég lenne ha újra nőnek érezhetném magam,. nem kell hozzá feltétlenül lefeküdnöm mással,. bár úgy érzem bele betegszem ha ez nem történik meg hamarosan. Nő létemre ez rossz dolog? Úgy érzem soha nem leszek képes hűséges maradni egy kapcsolatban... Soha nem csaltam még meg de lassan beleőrülök! Leginkább a 30-on túli emberek véleménye érdekelne.



2015. szept. 8. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Neked egy problémád van: hogy nem érzésből vagy az emberek mellett, és úgy is kezdesz bele a kapcsolataidban.

Magadat becsaphatod, de a tények, amiket írtál az engem igazol.

2015. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Itt szerintem az a baj, hogy lusta vagy kinyitni a szádat, és közölni a pároddal, hogy elhanyagol és nem érzed mellette magad nőnek! Ez az egyik.

A második: nem találod egy kicsit furcsának, hogy minden kapcsolatod ugyanúgy végződik? Ergó, benned lehet a hiba, ha mindig ugyanolyan és ugyanúgy végződik.

3. Ha gondod van a kapcsolatban, akkor azt meg kéne beszélni, nem "más pasi érintésére" vágyni!

4. Szerintem nem beszélgettek eleget, így pedig ne is várd, hogy normális lesz a kapcsolatod. Egy jó kapcsolat titka a nyílt és őszinte beszélgetés mindenről!


Szóval, ha nem történik itt változás, nem csak nálad, de nála is (igaz, ő honnan tudná, hogy gondod van, ha elrejted előle és nem közlöd vele) akkor vége lesz.

A kapcsolatban lévő problémákat meg kéne oldani, nem elmenekülni előle és másnál keresni a megoldást és a menedéket!!

2015. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 aperitif ***** válasza:

Vagy sorozatmonogám vagy, vagy még nem találkoztál azzal az emberrel, aki hosszabb időn keresztül le tudja kötni a libidódat.

25 éves koromig én is ilyen voltam, akkor találkoztam a későbbi férjemmel, vele sokáig minden jó volt, de ez sem tartott holtomiglan-holtodiglan, több évtizedes házasság után tavaly elváltunk.

2015. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rengetegszer próbáltam már vele beszélni erről,számtalanszor elmondta,hogy változik/változtat,de végül mindig ugyanott lyukadunk ki.

Ha közlöm vele,hogy vége mindig ugyanaz a válasz: "-Úgysem engedlek el-Nem mehetsz sehová!"


Biztosan bennem van a hiba ha mindig a változatosságot keresem,de ha ilyen pasikkal hoz össze a sors (amiről ugye megint csak én tehetek)akkor nem is csoda.

csak egy igazi pasi mellett tudnám magam igazán nőnek érezni!

2015. szept. 8. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen természetes, nálam is így működik. Nagyjából 3év a "kifutási idő" utána unalomba posványba fullad a kapcsolat. Nincs mit ezen beszélgetni,mert attól semmi sem változik,legfeljebb lesz egy két veszekedés sértődés,az unalom megmarad. Lehet jó pofát vágva évtizedekig is húzni,fenntartva a látszatot,ahogy sokan csinálják és hirdetik magukról hogy ők az etalon ők szerelmesek 20 év után is blabla.. Kérdés érdemes e ,mert szerintem nem.
2015. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Zsák a foltját mindig megtalálja. Kérdező, meg azon is elgondolkodhatnál, ha mindig ugyanolyan pasikat vonzol be, akkor ne a sorsra fogd légyszi, hogy ilyen pasikat hoz eléd a sors. Ha ismered a vonzás törvényét, (ha nem, akkor jó lenne, ha megismerkednél vele), akkor nem ilyen sorsos lagymatag szöveget írnál, mert ez csak kifogás!


És mi az, hogy "-Úgysem engedlek el-Nem mehetsz sehová!"? Ki ő, hogy megtiltsa, hogy mit csinálj? Az ilyen úgy otthagynám, hogy még füstölne is!


Az mit jelent, hogy "de végül mindig ugyanott lyukadunk ki."? Tehát nem változott?


Egyébként minden pasi igazi pasi, csak a megfelelő nő mellett teljesednek ki igazán!

2015. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vonzás "törvényénél" nagyobb marketing ostobaságot keveset találni az elmúlt 10 évben. A lényege hogy amit akarsz az úgy lesz ,ha mégse akkor nem akartad jól és eléggé. Vicc. Vagyis újkeletű "vallás" féleség. Egovallás :D
2015. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok! Eltelik 6-7-8 hónap és már csak a rossz dolgok maradnak meg! Már kb a 10. Kapcsolatom ment ugyanigy a levesbe... 26/F
2015. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Monogámiára való képtelenség ez. Amúgy természetes jelenség, az ember nem monogám biológiailag.
2015. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!