Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyen esetben, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen esetben, a kapcsolat, vagy az álmaitok?

Figyelt kérdés

Nemsokára töltöm a 25ot. A barátom fiatalabb, bár el vagyok jegyezve, mindig azt érzem én vagyok az aki jobban ragaszkodik, alkalmazkodik. A nehéz ideges természetét nem tudtam elfogadni, csak hallgatok, ha rám förmed egy semmiség miatt, hogy ne legyen veszekedés. Továbba iszony

úan idegesitenek a számitógépes játékok amit mostanában nem játszik sokat, de ha hivják mennie kell és sose mondd nemet, ez igy van a kocsmázással is. Megjegyzem nem viszi túlzásba, de mindig úgy érzem túlzásba esne, ha én nem lennék vele, néha azt érzem boldogabb ezektől a dolgoktól mint, h velem legyen. Én külföldre szeretnék menni, ő nem. Itt felemészt a kevés fizetés és eben a városban nincsenek is jobb remények. Néha úgy dönt jönne velem, aztán pedig nem, de ha igen is valami hülyeségre költené pénzt, vannak ezzel kapcsolatos tervei. Nem tudom menjeke el egyedül és aztán lesz ami lesz, valószinű eltávolodunk, mert korlátok nélkül űzi majd ami neki a boldogsagot jelenti



2015. szept. 8. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha én ilyen helyzetben lennék, bontanám az eljegyzést.
2015. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. semmi pozitívumot nem írtál a kapcsolatodról... tulajdonképpen miért is vagytok együtt?
2015. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ő még éretlen hozzád ilyen egyszerű. pár év és lehet benő a feje. De ha így ráhagyod közel sem biztos. Szerintem menj külföldre nélküle
2015. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Együtt élünk. Vannak pozitivumok és szeretjük egymást, csak most kezdem érezni a korkulönbség vagy más miatti éretlenséget. Velem egykorű pasik sokkal érettebbek már, komoly céljaik vannak amiért tesznek is. Nem tudom ő lesze ilyen....Attól félek ha itt maradok én sem jutok majd előre, másrészt pedig attól,hogy elhagyom akit szeretek és aztán sosem fogok másba beleszeretni..
2015. szept. 8. 14:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
# 4: Ezt hívják kapcsolatfüggőségnek. Inkább beleragadsz egy semmilyen kapcsolatba, amiben egyáltalán nem érzed jól magad, csak mert nem tudod elhinni, hogy létezik olyan, amiben jól is éreznéd magad.
2015. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A helyedben biztosan felbontanám az eljegyzést, gyűrűt visszaadnám, és lépnék. Ha kell mindent otthagyva.
2015. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az írásodat olvasva a kapcsolat felbontását és a külföldre utazást választanám. Fiatal vagy, találni fogsz egy hozzád illő párt, akivel szeretitek és tisztelitek egymást. Mikor eljön ez a pont, akkor már nem is fogod érteni, hogy miért kínlódtál emellett a srác mellett ennyi ideig.


Ha az a vágyad, hogy kimenj külföldre, akkor menj! Ez nem az a kapcsolat, amiért érdemes itt maradni.

2015. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem gondolkoznék, mennék, inkább nélküle, mint vele.

Nem nevezném ezt kapcsolatnak, semmi pozitívum, csak lehúzás. Ideges, Rád förmed, Te hallgatsz, hogy kerüld a konfliktust. Nem jó ez így!!

Számítógépes játékok, kocsmázás pedig nem építi, hanem rombolja a kapcsolatot.

Menj, találsz jobbat, aki méltó lesz a szerelmedre.

2015. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sok konkrétumot nem írtál , de például a céltudatosság nekem is nagyon fontos. Ebből később probléma lehet köztetek , hogy ő elvan a maga kis világában , míg te szeretnél előrelépni. Nem biztos hogy ő meg fog változni. Még fiatal vagy ha most kijössz külföldre , megcsinálhatod a szerencsédet. Itt olyanokkal is találkozhatsz akik hasonlóan céltudatosak mint te. Nem kell attól félni hogy egyedül maradsz. Nekem is mondták korábban is hogy próbáljam meg külföldön, én 30 voltam mikor kijöttem, most már bánom hogy nem hamarabb jöttem ki. Én mindenképp azt mondom vágj bele. Kockáztass és nyerj!
2015. szept. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem passzoltok össze, menj külföldre ne ad fel az álmaidat. A barátod nem tűnik erős jellemnek.
2015. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!