Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja el a barátnőm (és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a barátnőm (és úgy általában a nők), hogy én keressem folyton?

Figyelt kérdés
Szerintem ez szimplán nem így működik. Ha néhanapján nem keresem, akkor hirtelen én leszek az, aki leszrja, és nem törődöm vele. Normális dolog ez? Eddigi barátnőim nem voltak ilyenek, de ő sajnos így működik, és ezt a tendenciát sokat látom a mai lányok körében... Mégis miért? Még ha udvarlási fázisban ez valamennyire érthető is, de ha már EGYÜTT VAN két ember?!
2015. szept. 8. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bIZTOS nem keresném a helyedben,majd ha akar valamit jelentkezik,ne legyél papucs.
2015. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a nők 99% a ilyen szokj hozzá
2015. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert játszmáznak sokan. Majd megszakad a szívük a hiánytól, de azért inkább kibírják, csak, hogy te keresd előbb. Hálistennek az eddigi barátnőim nem ilyenek voltak. Az keressen előbb, akinek mondanivalója van. Ilyen egyszerű :)
2015. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert nem akar a nő zavarni a munkádban/tevékenységedben, lévén a pasik jobban el vannak foglalva mint a nők. Annál meg nincs rosszabb mint ha egy tárgyalás közben belecsivitel egy nő a füledbe, hogy hiányzol neki:DD. Meg ha kell egy nő, akkor egy férfi mindig akarja hallani a hangját stb.


Szóval sok-sok oka van:)

2015. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Vicces vagy, de komolyan.. Mert te vagy a fiú, azért nekem kell keresned.. Érdekes, hogyha meg naponta 2x ráírok egy fiúra, aki mellesleg a pasim volt, akkor meg azért dobnak, mert túl nyomulós vagyok, és nem adok neki teret :D annyira más minden ember, eloszor meg kell ismerni a másikat, hogy ő mit szeretne, és, hogy mik a határok, mi számít már túlzásnak, és mit szeretnél (pl. hogy ne csak te keresd, hanem néha ő is téged) :D so simlpe :$
2015. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Élni, és élni hagyni :)
2015. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4.: Na de soha? Érted a dolog lényegét. Soha sem keres. Néha azon gondolkodom, hogy ha eltűnnék egy hétre, akkor sem keresne.


5.: De ez kapcsolat. Nem ismerkedési fázis, nem udvarlás, vagy hasonló. Kapcsolat. Párkapcsolat.


A legjobb, mikor megkérdeztem barátnőm, egyszerűen terel. Bizarr az egész.

2015. szept. 8. 15:48
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

7 Soha. Sosem volt jellemző rám, útálom zavarni a személyes ismerőseimet:) Akinek szüksége van rám, az megtalál. Női-Piócákból úgyis van elég-ne én legyek már a sokadik egy pasinál.


4-voltam

2015. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Egy ilyen nővel egy hétig sem tudnék párkapcsolatban lenni.
2015. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
velem meg pont fordítva van. mindig nekem kell keresnem a barátomat.
2015. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!