Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Napi szintű veszekedésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi szintű veszekedésben meddig lehet élni?

Figyelt kérdés

Nincs nap, hogy ne lenne valamilyen vita köztem és a férjem között.

Vannak kisgyerekeink, hol ezért, hol azért összeszólalkoznuk és ordibálás lesz a vége.

Ő fel tudja húzni magát, ha "hülyeséget" kérdezek, ami számára hülye kérdés.

Piti dolgokból indul a vita és már nehezen bírom...

úgy érzem, hogy semmit se csinálok jól, legalábbis, ahogy neki tetsszen...

tanácsok?


2015. szept. 11. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Én nem bírnék így élni. Neked kéne a családot összefogni, és toleránsabbá válni.Békét teremteni magad körül az otthonodba. Te vagy a nő.Te vagy az anya, és a feleség.

Az otthon mindig a nőé. Az is, hogy milyen hangulat uralkodik benne.

2015. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Az otthon nem állatkert, és nem csatatér, hanem, a béke és megpihenés helye.
2015. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem én generálom a veszekedéseket...
2015. szept. 11. 11:41
 4/16 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, de én annyit hozzátennék, hogy azért a női otthonteremtéshez befogadó félre is szükség van. Az első férjem állandóan kritizált, feszült volt, balhé volt. A második férjemmel tökéletes harmóniában élek. Én nem vagyok más. Ugyanolyan vagyok. Csak most van, aki befogadja.


Szerintem higgadtan le kell ülni beszélni. Elmondani, hogy mit érzel. Ha találtok valós problémát, akkor annak a megoldásán kell agyalni. Ha csak piti dolgokon balhézik, akkor neki kell több türelemmel lenni.

Kommunikáció.... beszélni kell. Persze ez is csak akkor működik, ha mindkét fél nyitott rá.

2015. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

3 Nem érted? még mindig nem érted????


A nő az otthonba uralkodó szeretet, megnyugvás, és béke motorja.

Ahol a sok napi szemét után a férfi megpihen, megnyugszik, feltöltődik. Ahol a gyerekek nem állatmódjára viselkednek és örjöngenek.


Ne a másikra mutogass, hanem teremtsd te meg az otthont.


Ahelyett hogy ezt tennéd, csodálkozol hogy a faszi ki van bukva. Nem elég neki az egész napi trutyi, még otthon is állatkert fogadja. Az állatkertben meg egy fújtató nőstény.


Érted már?

2015. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Na, itt egy egoista pali...

Nyilván nekem is a béke szigete az otthonunk, hiszen én is egész nap dolgozom, én is fel szeretnék töltődni.

De ha folyton belém kötnek és ordítoznak velem, lehetetlenség.

2015. szept. 11. 11:48
 7/16 A kérdező kommentje:

#4

Igen, én is így gondolom. Sokszor eszembe jut, hogy mással nyugodtabban, boldogabban élhetnék...

2015. szept. 11. 11:50
 8/16 anonim ***** válasza:
6 Nő vagyok még mindig:DD
2015. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Pont addig lehet így élni, amíg akarsz.

Én is kérdeztem már baromságot a férjemtől, egyet a mai napig emleget (miért van folyadék az öngyújtóban).

De eddig maximum jelezte, hogy nincs hozzá hangulata.

Pedig jelzem, én tényleg baromságokat tudok kérdezni, mindig mindenben keresem az ok-okozati összefüggést, és hajlamos vagyok rácsodálkozni a leghétköznapibb dolgokra.

2015. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Te nem lehetsz nő😊
2015. szept. 11. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!