Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal egy éve lennénk együtt, de volt közben egy 2 és fél hónapos kiesés, mert visszament a volt feleségéhez. Aztán nem ment nekik és mi kibékültünk. Én viszont azóta rögeszmésen féltékeny vagyok. Azelőtt is voltak kisebb problémáim ezzel, de mostanában annyira elhatalmasodott rajtam h ez miatt majdnem szét is mentünk ahogy újra összejöttünk. Ebbe belesegít az is h elmondta h annak idején azért váltak el a feleségével mert megcsalta. Szóval teljesen rögeszméssé váltam, és ez az egész kapcsolatunkat megmérgezi más téren is. Ő már nem egyszer nyugtatgatott h nagyon szeret és nem fog megbántani, és h tanult abból és nem követi el ugyanazt a hibát mint a volt feleségével, de én egyszerűen nem tudom mi van velem. Hogyan tudnám ezt rendbehozni?

2015. szept. 11. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Az ember sok mindent megérez, még akkor is, ha a másik szereplő altatni próbálja.

Neked kell eldöntened, hogy hajlandó vagy úgy leérni az életed, hogy örök második vagy az adott ember életébe, lelkébe.

2015. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy veled 1 éves kapcsolat alatt már visszament, az nem azt mutatja, hogy nagyon szeretne. De azt igen, hogy többet jelent a másik nő neki. Az első évben ha szeretik egymást a felek azok szárnyalnak együtt.

Szóval ha a cselekedeteket nézed, ott is ordít a valóság. Kapaszkodni, meg féltékenykedni teljesen felesleges, mert ....

2015. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A gyerekek miatt ment vissza, és tudtommal nem szereti és nem is szerette.
2015. szept. 11. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:

3 Kamuzik, visszament és utána ujra hozzád. Cselekedett.


Mondtam, neked kell döntened, vállalod az örök 2.szerepet vagy sem. De tudnod kell: ha a nőci visszahívja menni fog.

2015. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő hagyta ott a nőt. Nem arra vagyok féltékeny. Hanem más nőkre. Ellenőrizgetem Facebookon h kit likeolt és kombinálok.
2015. szept. 11. 19:15
 6/9 A kérdező kommentje:
V ha nem jelentkezik, akkor arra gondolok h talált vki mást és azért.
2015. szept. 11. 19:16
 7/9 anonim ***** válasza:

5+6 Érzed, hogy nem vagy stabil neki. Érzed. mennél többet írsz annál jobban látszik.

Minden ember érzékeny és megérzi az instabilitást. Nem kellenek szavak hozzá.

2015. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Komplikált az ügyünk. Nagy a korkülönbség is. Sok ok van ami miatt nem stabil a kapcsolatunk. Ez tény.
2015. szept. 11. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Keves nalam feltekenyebb no van, de miert is? Azert mert olyan pasival vagyok, aki kihozza belolem. Es pont azert tudom, hogy nem az en hibam a feltekenykedes es sajnos emiatt nem is fog valtozni a dolog. Szerintem te sem fogsz valtozni, megha akarod is. Az elveszitett bizalmat es megalaztatast szinte lehetetlen teljesen lekuzdeni.
2015. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!