Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánt ez?

Figyelt kérdés

A barátom néha elmegy a barátaival 5-6 órára este. Ezzel nem is lenne baj, de ha én megyek morcos, elmarta mellôlem a legtöbb barátom, így nincs is igazán merre mennem.

Emellett én sokkal jobban szeretek kimozdulni, de velem nem megy sehova, mert együtt élünk és így is rengeteg idôt töltünk együtt. Maximum 5-10 perces kutyapisiltetésre jön velem, de nem megyünk randizni, vagy csak valamerre. Ezektôl függetlenül engem magányra kárhoztat, úgy, hogy nem érzem, hogy bármivel is kárpótolna.

Pl. 1 éve ígéri, hogy elmegyünk táncolni, most lenne is egy ilyen buli, de én másnap korán kelek, így nélkülem tervez elmenni.

Megbeszélni se lehet vele, hogy mi a baj, mert ô nem érti, miért van igényem kimozdulni attól függetlenül, hogy együtt élünk.


Ô 20/F, én 22/L


2015. szept. 11. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy megcsal. Mindenesetre ugyanannyi jogod van kimozdulni, mint neki.
2015. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát nemtom, szerintem agyilag még fiatal és éretlen.. engem nem zavarna ha a bnőm eljárna a barátaival is néha napján, néha szükségem van egyedüllétre, nem számít kiről van szó, huzamosabb ideig nem tűrök meg magam mellett senkit, kell egy kis kikapcsolódás, egyedüllét, hogy elmélyülhessek a gondolataimban stb stb stb (introvertáltság forever). a tánc nekem meg kifejezetten tetszene, bár az ilyen lagzis táncokat kifejezetten utálom de valami normálisabb társastáncban simán benne lennék.. de a legjobb a diszkó lenne, ott csapatni :D am igen, jogosan bánt.. próbáljátok megoldani mert később csak rosszabb lesz..

egyébként nem értem " elmarta mellôlem a legtöbb barátom", ezt mégis hogy?? ha velem ilyet csinálna valaki, baxnám ki az útszélére hadd kolduljon..

21F

2015. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A te hibád is, hogy hagytad / hagyod így viselkedni. Amúgy eléggé úgy hangzik, hogy un. Mi is együtt élünk, de ettől még gyakran járunk kettesben ide-oda, sétálni, moziba, inni, bulizni, stb.

Szóval megunt de nem akar elengedni, mert egy kis önző alak és jó neki, hogy van kéznél valaki akit lefektethet akármikor.

2015. szept. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!