Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mire gondolnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mire gondolnál, ha a párod romantikus férfiból hirtelen átváltana "szexmániás" férfiba?

Figyelt kérdés

A mi esetünkben ez történt. A páromat 6 éve ismerem, most vagyunk együtt 4. hónapja, előtte már volt párkapcsolatunk együtt, csak különböző okok miatt be kellett fejeznünk. Ebben az újrakezdett kapcsolatban is mindig romantikus volt, most azonban hirtelen átváltott olyan stílusba, hogy mindenhol nekem esik. Ennek mi lehet az oka? Nyilván én ismerem, igen, de sosem csinált ilyet, és sosem erről volt híres, hogy csak a szex...meg a kapcsolatunk sem alapult sosem ezen...férfiak? Mit gondoltok erről a fura viselkedésről? Nem történt köztünk semmi olyan dolog, ami ezt kiválthatta volna belőle...


24/l; 33/f



2015. szept. 11. 21:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mielőtt jönne, hogy kérdezzem meg tőle, már megtettem...nincs rá válasza, csak annyi, hogy "megkívánt"..
2015. szept. 11. 21:03
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
mégse ismered eléggé :) de mi a baj ezzel?? egy jó párkapcsolatban kell hogy legyen szex. 24 éves vagy, fiatal... örülj hogy még dughatsz :D ecsém h egyes embereknek milyen "nagy" problémáik vannak...
2015. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Ne aggodj, majd elmulik. Különben általában hullámzó, most pörög, majd lesz olyan amikor nem. Lehet magas a tesztonteronszintje.megugrott neki a hormonszintje, ilyesmi is lehet a háttérben.
2015. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
Prostituáltnál volt és tetszett neki amit ott és attól kapott, és azt próbálja nálad ismételni.
2015. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
agyőt mondanék, és páros lábbal kitessékelném az ajtón, ha nyugodt állapotomban találna /L
2015. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
5-ös és mégis miért?? mert kívánja a barátnőjét?? olyan nagy bűn ha a pasi megakarja dugni a lányt, akit szeret??
2015. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Itt most nem arról van szó, hogy túl nagy gond lenne belőle...csak átesett a ló másik oldalára. Az előző kapcsolatom, ami előtte volt, az alapult ennyire szexen, és nem tudom, hogy annak a férfinak a helyébe akar lépni vagy mit akar, mert irtóra féltékeny rá így is, hogy amióta együtt vagyunk, azóta nem láttam. (ugye volt egy hosszabb szünetünk, amikor nem voltunk együtt, nekem volt más férfi, neki elvileg meg nem volt nője) Nekem nincs problémám vele, élvezem én is, de néha akkor is túlzás...meg az nem kifogás, hogy kíván, mert sosem volt ilyen, és hirtelen nem csinál ilyet egy ember minden ok nélkül...SZERINTEM!
2015. szept. 11. 21:58
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
H ennyire szörnyű, szakíts!
2015. szept. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy valaki szexmániás, nem zárja ki, hogy romantikus legyen. Érdekes, hogy a nők többsége szerint egy romantikus férfi már már szinte utál szexelni és még véletlenül se jut eszébe a téma csak talán kéthetente egyszer...

Személy szerint örülnék neki, mert szeretek szexelni, és attól még mert egy kapcsolatban sok a szex, az nem feltétlenül alapul csakis azon...

2015. szept. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én nem ezt mondtam, hogy szerintem utál szexelni vagy ilyesmi...de te nem találnád furcsának, hogy aki világ életében romantikus volt, hirtelen mindenhol neked esik?
2015. szept. 12. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!