Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás erre a helyzetre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoltán2323 kérdése:

Mi a megoldás erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
Küzdök egy olyan problémával hogy van egy lány akit meg ismertem meg kedveltem, meg szerettem. Azt nem tudom viszonozza-e a szerelmemet mert el mondtam többet érzek mit barátság csak annyit mondott hogy nem tudja a dolgot hova tenni. Van egy aranyos tündéri kis lánya akit szintén kezdek meg szeretni, Na most azt tudom mondani hogy a lány és a jelenlegi párja közt fal épült vagyis társas magyányban élek a srác sokszor ki csapong késő este jár haza nem foglakozik se a lányal se a gyerekkel és azt mondta a lány hogy nem akar a gyerek mellet pasizgatni. De ezt nem értem és nem tudom el fogadni hogy valaki akiket szívből szeretek így éljenek hogy ilyen semmmire kellő férfi aki nem törődöm és csak ígérget ki csapong meg minden ilyesmi. Szerintem ennek nincs értelme én úgy érzem ki kellene törniük onnan és ebben kellene nekik segítenem mert szerintem a lány fél valamitől de nem tudom mitől. Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás hogy nekem is jó legyen és első sorban a lánynak és a gyermeknek is jó legyen? . Mert ha a kis lány meg kedvel és a lány is azt mondta kedvel sokat beszélgetünk mindent meg osztunk egymással mi lehet a baj? Velem lehet valami ami miatt nem mer ki törni a társas magányból? Mi a megoldás erre a dologra?

2015. szept. 11. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt ő már nem lány. Másrészt hagyd szépen, hogy eldöntse, mit akar, ne akard megmenteni valamitől, amiről gőzöd sincs!
2015. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

alapszabály vétség.

csakis dugás,vagyis férfiúi bizonyságtétel után jöhetsz elő a lelki témával és a szerelmi vallomással egy nőnek,különben mész a puhapöts kategóriába a nő szemében és gyakorlatilag az életben nem lesz a tied.

ez a lényegi különbség.

valszeg a kicsapongó férje időnként úgy alávág,hogy leszakad a mennyezet.

egy nőnél meg-ha tagadják akkor is-ez felülír minden mást és ki fog tartani mellette akármekkora szemét is.

most egy potens férfit meg miért cserélne le egy tini érzelmi szintjén lévő kakukktojásra?

2015. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aries 2 ***** válasza:
Szerintem bántja a lelkiismerete, amiért veled is barátkozik, mert érzi, hogy nem szabad. Én meg tudom, hogy te jobb lennél hozzájuk, de mivelhogy kapcsolatban van azzal a férvivel, és még gyerekük is van, egy harmadik személynek nem szabadna az ő kapcsolatukba beavatkozni, mert ez bűnös dolog. Isten törvénye örökké él...
2015. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem lássuk a dolgot.

Összegzem a dolgokat,tehát mivel még nem volt nemi kapcsolatunk ezért

soha nem is tekintett férfinak és nem is fog. Én személy szerint

úgy voltam a nőkkel mindig is hogy először nem szexuális téren kell biznyítani

hanem a lelkét meg hódítani,ezek szerint nagyot tévedtem.

És ezek mellé hibázam,mert semmi keresni valóm harmadik ként egy

kapcsolatban ami tényleg szmét,önző,aljas dolog.

Tehát nem vagyok jó ember csak egy kis semmire kellő

szánalmas köcsög akit ha nem előbb

hát utóbb de fel fog emészteni a magány.

Nagyjából rá tapintottam a lényegre?

Ja és ez úton kösznöm az eddigi válaszokat.

2015. szept. 12. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
ha az önsajnáló magány dolgot kihagyjuk belőle,akkor lényegében igen a válasz.
2015. szept. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!