Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kan társaim! Nektek is ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kan társaim! Nektek is ki lenne már a?

Figyelt kérdés

Baratnom az este egy bevasarlokozpontbol egy fiubaratjaval ment haza. Sz@rik valaszolni kb 3-4 oraja az uzeneteimre es nem veszi fel a telefont. Mar ki is van kapcsolva vagy lemerulve... Multkor oriasi balhe volt egy hasonlo alkalommal mikor utolag tudtam meghogy egy masik csavo vitte haza csak nem akarta elmondani. Elmondasa szerint a budos eletbe nem csalt meg vagy nem csalna meg es tenyleg a leheto legoszintebbnek tunik mert mar bebizonyitotta parszor. Megis mina feszkest telibehanyt lofszt csinaljak? Az ideg megol nem igaz hogy nem

tudott egy uzenetet irni!! Mit tanacsoltok? Hogy nyugodjak le? Mit csinaljak? 20F


2015. szept. 12. 00:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék hozzá de nemfeltétlenül tudatnám h ott jártam... bármit csinálsz nem fogsz megnyugodni.. nem szép dolog kémkedni de szerintem csak ez fog megnyugtatni 23F
2015. szept. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy messze lakik es nem tudok eljutni most oda. A multkori hasonlo alkalommal futottam a kibek****t varoson meg falun at es meg stoppoltam is hogy lemenjek de most nem fog menni most egyszeruen nincs hozza energiam..
2015. szept. 12. 01:05
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

gondolj arra,hogy mostanra már meg van dugva és a kielégültek álmát alussza.

vagyis jelenleg nincsen benne a másik fószer farka ez pedig remélem vigasztalóan hat.

2015. szept. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Undorito egy tetu vagy. Remelem ez a te baratnoddel fog megtortenni egyszer...
2015. szept. 12. 01:12
 5/13 anonim ***** válasza:
kérdező én az elsó válaszoló vagyok és nekemis az járna a fejemben amit a másik válaszoló írt mert lásd be ez a legvaloszinűbb :S
2015. szept. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

amúgy nem biztos hogy dugtak.

ha plázában melózik a lány akkor egész nap ott volt,bepállt a nunija nem tudott lezuhanyozni stb és ilyenkor nem szeretnek dugni kocsiban szagos punival,mert szégyenlik a szagát.

szóval lehet,hogy csak leszopta a srácot aki hazavitte,vagy sokkal enyhébb,hogy csak kiverte a farkát de nem vette az édes szájába.

nah?

ezek azért sokkal enyhébbek nem?

2015. szept. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Én mondjuk egy ilyen idegbeteg fsztól tuti nem akarnék semmit.. Úgy néz ki a csajod is más után nézett..


Vagy az is lehet, hogy tényleg lemerült a telefonja és egy barátjával van barátilag, miközben féltékenységre az ég világon semmi okod.

Én az utóbbi gondolat híve vagyok. A párom jelenleg bulizik, a telefonja lemerülve (ha jól sejtem épp a piás pult mögött van töltőn), és körbe van véve srácokkal, csajokkal, isznak. Miért lennék féltékeny?


Na mindegy..ez tárgytalan. Hiszt te egy idegbeteg barom van, a csajod meg jobban jár, ha más után néz. :)

2015. szept. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Miért is vagy féltékeny a barátaira? Nem azt mondtad, hogy bebizonyította, hogy nem csalt meg? Akkor meg mit idegbetegeskedsz? Meg minek írogatsz neki állandóan, nem lehet pár óra nyugalma tőled?

Neked se sokáig lesz csajod..

2015. szept. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok idegbeteg. Pillanatnyilag ideges vagyok mert szeretem a barátnőmet és nem tudom mi van vele. Kövezzetek meg de én elvárom

egy lánytól, hogy tudassa velem hogy mina szitu. Ha lemerül akkor meg írjon előtte és figyelmeztessen rá. Fordított esetben én is így cselekszem. Szerintem a féltés és a féltékenység egyszerre nem túl kellemes és halál természetesnek tartom, hogy ezen kiakadtam.

2015. szept. 12. 01:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Eloszor is csihadj! Teljesen megerrtem az aggodasod en is ilyen vagyok ha a baratom nem ir mert lemerul elalszik stb. Raadasul nalunk eleg nagy a tav a kapcsolatban de az eszembe se jut,hogy megcsalna nem hiszem,hogy a te baratnod megcsal eppen. Bizz benne, ha nem szeretne teged vagy megcsalna mar feltunt volna. Azt tanacsolom tussolj Le kis hideg vizzel aztan hivd fel a lany szuleit,hpgy hazaert-e mert nem ered el X ideje es kezdessz aggodni, ennyi. Ha legkozelebb beszelsz a lannyal ne uvolts vele vagy vitatkozz csak oszinten mond el neki mennyire megijesztett es aggodtal, meg hogy szereted es ne csinaljon ilyet tobbet es kesz. Mikor en nem ertem el a parom es betegre aggodtam magam mert pont aradas meg vihar volt a kornyekukon en is millio uzit hagytam, hivtam, toporzekoltam. Mikor hazaert kidolt egy orara es mire vegre valaszolt azt hittem megbolondulok. Azota irj ha merul vagy mikor elindul haza es igy nyugodt vagyok.

18/L

2015. szept. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!