Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Füvezik a barátom. Mitcsináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Füvezik a barátom. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Mikor találkozunk van olyan hogy piros a szeme és ezt szová is teszem de azt mondja meg ivott egy felest vagy valami de ez engem nem is zavarna mert miért ne ihatna meg valamit a nap végén..de tudom hogy hazudik mert megtudom külömböztetni azt mikor valaki részeg de ő nem részeg hanem be van állva nevet mindenen amugy is jo kedvű kis bolond ezért is szerettem belé de tudom hogy füvezik! Régebben a tesom is füvezett és benne maradt a facebook fiokjában és a fiummal a drogrol beszelt hogy hol találkozzanak és hogy felesbe szivják el meg ilyenek. Aztán az is kiderült hogy a fiumnak az anyja meg kb az egész családja arulja a füvet! Nem akartam elhinni mikor a fülembe jutott ez a dolog de akkor még nem is ismertük ugy egymást csak tudtam hogy ki az. Ez a dolog ugy 4-5 éve volt. Szerintem még mindig füvezik Áron, igy hivják a fium. Nem tudom mit tegyek! Ha tényleg igaz ez hogy az egész család ezt csinálja akkor biztos hogy nem fogja tudni letenni a füvet. Az elején mikor összejöttünk azt hittem csak hülyit meg biztos hogy csak azt is akart csak észrevette hogy nem olyan lány vagyok aki egy északába belemegy és aztán szia! Én is huztam a vérét nem vettem fel neki a telot ha hivott ő se vette fel nekem és kb ez igy ment egy honapig igy hülyitettük egymást. Ez az alatt az egy honap alatt biztos hogy voltak kalandjai mert ő pont az a fiu aki az egynek jo lesz csajokra megy. Amit én tudtam is az elejétol kezdve. De nem érdekelt mert volt benne valami, valami csodálatos amit a mai napig nem tudok hogy mi az. Aztán egy honap alatt sok minden történt én kb tönkre mnetem idegileg-lelkileg és fizikailag is de neki ezt nem nagyon mondtam ugy voltam vele ugy se érdekli. DE most 5 honapja együtt vagyunk és látom hogy szeret. DE igy hogy füvezik én nem tudom hogy mi lesz 21 éves vagyok nem szeretnék egy füvessel együtt lenni még ugy se ha szeretem és szeretni is fogom de a jövőt is kell nézni szeretnék majd gyereket is és az biztos hogy nem egy füvestől! Nem tudom miért csinálja ezt hogy fűbe fojtja a ánatát de nagyon tanácstalan vagyok légyszi segitsetek kérdezhettek is ha valami érdekel titeket nem tudom kihez fordulni tanácsért! 21 lány, Áron 29
2015. szept. 12. 22:22
1 2
 1/17 RRR ***** válasza:
91%
lépj le sos
2015. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ez hosszu válasz volt :D elfelejtettem oda irni hogy hosszu válaszokat vérok és hogy ti mitcsinálnátok a helyemben?
2015. szept. 12. 22:37
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem békepippantsd le, aztán lépj le, sok farok vár még a punidra.
2015. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nem fogod tudni leszoktatni. se segíteni. már rég elszívta az agyát. ez tuti. volt szobatársam is füvezett, 2 év alatt tönkretette magát. egyik este azt hittük ott fog meghalni. ez nem vicc.

szakíts vele és inkább keress egy normális pasit. meg am is azt írtad h megcsalt.. + füvezik.. szerintem ez elég jó ér h dobd. szerelem ide vagy oda, a jövődre is gondolj. ne is reménykedj abban hogy lefogja tenni. mindent megfog ígérni, 1-2 hétig talán tiszta marad de úgyis vissza fog esni. tudom, mert van pár füves ismerősöm. a fű drog. ugyanúgy rászokik az ember mint a cigire. ismerek olyat aki még a suliban is füvezik. nem olyan ártatlan a fű mint ahogy azt sokan gondolják.. 1x 2x kipróbálod, oké de ha huzamosabb ideig szívod rászoksz. ez van, kemény az élet. a döntés a tied.. de erősen javaslom a szakítást.. sőt én még g*ci is lennék, feldobnám a családját. addig ok ha valaki csak szívja de ha már árulja is (ráadásul az egész család) akkor az már nem móka és kacagás.. komoly pénzek mozognak ott. jobb ha minél hamarabb kizárod őket az életedből.

2015. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
olyan 3 éve tuti csinálják
2015. szept. 12. 22:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Füvezz Te is. A valóságot reálisan amúgy sem lehet elviselni.
2015. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez komoly értékrendbeli különbség köztetek.

Ha az egész családja árulja,akkor tényleg nem lenne könnyű letennie, főleg amíg otthon lakik.

Mindenképpen beszélj vele erről, hajlandó-e érted változni,vagy nem.

A fű nem heroin, vagy kokain.

A barátod nem az ördöggel cimborál, egy kis mariska miatt nem kell egy életre leírni.

A nagyobb baj inkább az,hogy a családja,meg valószínűleg ő is árulja,aminek egyenes következménye lesz,egy "szép" napon,majd éjszaka törik rátok az ajtót a kommandósok,mert ez csak idő kérdése, végtelenségig nem lehet csinálni.

Hangsúlyozom, nem az a legnagyobb gond,ha néha elszív egy jointot...bár valakinek az is,nem vagyunk egyformák, másés más az értékrendünk.

Szerintem beszélgess vele a dolgairól,kettőtökről,a jövőtökről, ne égess fel hirtelen mindent.

Ez az én szubjektív véleményem.

Figyeld csak,mindjárt jön a rakás megmondó ember,aki azt tanácsolja, többet ne állj vele szóba,jókat fogok röhögni a sok begyepesedett agyú barmon.

Gyereknemzéshez annyit hozzátennék, az alkohol károsabb hatással van rá,mint a fű.

Még egy kiegészítés,tudd meg,hogy normál füvet,vagy bio füvet szív a barátod,ha biot, akkor tényleg el kell gondolkodnod a továbbiakon, az már más tészta kicsit....

2015. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom huzni a valaszom: hagyd ott.
2015. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
könnyű mondani
2015. szept. 12. 23:00
 10/17 anonim ***** válasza:
7-es te szerintem kevered a dolgokat. a normál fű is bio (gondolom én), szerintem amire te gondoltál az a szintetikus cucc.. ami valóban nem a legjobb minőségben.. de javíts ki ha tévedek :)
2015. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!