Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok ha a parotok 2,6szor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ha a parotok 2,6szor tobbet keresne mint ti haragudnatok ra?

Figyelt kérdés
2015. szept. 12. 23:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi okom lenne rá haragudni ezért?
2015. szept. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mert sokat dolgozik
2015. szept. 12. 23:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért kellene ezért haragudni? Gyanítom megdolgozik érte, örüljön neki, költse valami szépre, és ennyi lenne a gondolatom a témában.


Pártól függetlenül szeretnék én is sokat keresni, feljebb lépegetni a ranglétrán, fejlődni. Ha ez nekem nem sikerül, akkor sem a páromra haragudnék, mert neki meg igen. Kapcsolatban szerintem nem fér meg az irigység.

2015. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

# 2


Szerintem ha belegondolsz, te is érzed, nagyon nagy különbség azt kérdezni, hogy haragudnék-e azért, mert sokkal többet keres, mint én, vagy azért, mert sokat dolgozik.


Az utóbbi esetben sem mindegy, hogy napi 8 óránál valamivel többet, vagy annyit, hogy gyakorlatilag nem marad szabadideje, nem marad időn közös programokra, kikapcsolódásra.


Szóval anélkül, hogy több részletet írnál, én erre nem tudnék válaszolni.

2015. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én párom kb. pont ennyiszer keres többet, mint én.

Együtt élvezzük a munkánk gyümölcsét, gyakran visz étterembe pl. Miért haragudnék rá? :)

2015. szept. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem az anyagiak miatt kérdezte, hanem az együtt töltött idő - illetve annak hiánya - miatt.


Mert hát a sok pénz az egy szép dolog. De ha a család emiatt khmm... csonkán teljesít, az úgy már nem biztos, hogy megéri.

(Személyes tapasztalatom szerint például egyáltalán nem.)

2015. szept. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez így azért nagyon sok mindentől függ. Például mit jelent a sok munka? Hogy este későn ér haza (7-8), és még együtt tudunk vacsorázni, összebújni egy film előtt, vagy már javában alszok, mikor megérkezik? Hétvégén dolgozik? Vagy az teljesen szabad?


És ami nagyon fontos lenne: Ha látnám, hogy imádja a munkáját, és boldoggá teszi, akkor eszemben sem jutna ezt megvétózni. Borzalmas minden nap úgy bemenni dolgozni, hogy utálod. Ezt senkinek nem kívánnám, a páromnak pláne nem.


Ha meg tudnánk mellette oldani, hogy töltsünk el együtt is valamennyi időt (pl ahogy írtam, esténként), és nem menne rá az egészsége a sok munkára, valamint a hivatása lenne, nem csak a munkája, akkor nem haragudnék, és támogatnám.

2015. szept. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem, de ilyen párt nem szeretnék magam mellé.

Hiányozna, hogy nincs velem eleget és ráadásul rosszul érezném magam, hogy annyival többet keres, mert ez rányomná a bélyegét a nyaralás kiválasztásától kezdve mindenre.

2015. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mivel én se keresek rosszúl nem muszáj kidolgoznia a belét. Szóltam már neki, hogy kevés az együtt töltött idő a munkája után. Nálunk változott szerencsére.


Egy idő után rámegy a párkapcsolat/család ha valamelyik fél mindíg dolgozik. Ez így van. Szóval nem haragudnék, de ha nem volna változás és az együtt töltött idő kevés elhagynám. Komolyan ha már velem se tud eleget lenni mi lenne késbb? Hazajön és nem ismerik fel egymást a gyerekkel? Kösz nem.

2015. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A párom 5x annyit keres, mint én, a jelek szerint hamarosan ez lesz 6x annyi is. Szerencsére ez nem feltétlenül jár azzal, hogy 24/7 dolgozik.


De azért voltak olyan időszakok, amikor kevesebbet volt itthon, sok túlórázás, éjszakázás, hétvégézések. A sok pénz jó dolog, de azt valóban nehezen viseltem, amikor alig találkoztunk, holott együtt élünk. Szerencsére ezek átmeneti, relatíve rövid időszakok voltak, így könnyen átvészelhetőek.


Szóval nem, nem haragudnék rá. Akkor haragudnék rá esetleg, hogy dolgozik 12 órát, és esetleg van egy szabad hétvégéje, és ahelyett, hogy inkább az én szám fogná be, és velem foglalkozna, elemenne horgászni a haverokkal vagy akármi. Akkor haragudnék rá, még ha kicsit jogtalanul is. Egyébként ha minden szabadidejét rám szánja, akkor nincs gondom :D

2015. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!