Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna nekem tanácsot?

Figyelt kérdés

19/F

Barátnőmmel szakítottunk kb. egy hónapja. Amit akkor megtett azután nagyon megutáltam, látni sem akartam. Mégis ő szakított velem. Pár napig nem is beszéltünk. Ezután találkozni akart, én nem, mert nagyon szeretem és csak rosszabb lett volna. Nem sokkal utána átjött nálunk, lefeküdtünk. Akkor valahogy azt éreztem, hogy nekem már nem kell. Miután haza ment könyörgött, hogy menjek le náluk mert hiányzom neki. Amikor mondtam neki, hogy hagyjuk békén egymást mert nekem elég fájdalmat okozott és ne beszéljünk többet és nem tudnék úgy tekinteni rá, mint egy barát, azt mondta, hogy nem akar elveszíteni, csak egy kicsit egyedül akart lenni, de a barátnőm szeretne lenni. Ezután megint azt éreztem iránta, mint eddig, hogy nem tudok nélküle élni. Nagyon szeretem. Tegnap viszont elment szórakozni egyik barátnőjével és elvileg egyik ismerősöm olyat mondott neki, amiket én mondtam róla, holott semmi olyasmit nem mondtam senkinek. Ma beszéltünk ezekről a dolgokról és azt mondta, hogy szeret, de neki ez így nem megy, hogy ezt hallotta mert ez nagyon fáj neki.

Mit tegyek, hogy vissza hódítsam és higgyen nekem? Nagyon szeretem ezt a lányt és nagyon fontos nekem, és amíg szeret én küzdeni akarok érte.


2015. szept. 12. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Már az irományodból látszik hogy el fogod rontani az egészet.


Egy lányt nem úgy kell vissza hódítani hogy küzdesz érte.

Tudod ha valaki térden állva könyörög az a kutyának nem kell, ha meg le sem szarod akkor ő fog kaparni utánad.


Hanyagold egy kicsit a dolgot.

Ne keresd, és ha ő keres téged akkor is válasz tőmondatokban és a lényeg az legyen hogy kettőtökön gondolkozol mert nem tudod hogy ezt így akarod-e folytatni.


Ha kedveskedsz neki meg állandóan találkozni akarsz vele akkor csicskát csinálsz magadból nem fogsz kelleni és kihűlnek az érzései.


Picit hallgass az eszedre, okosan kell megnyerni az ilyen csatát és akkor odáig lesz érted hogy vissza tudott szerezni.

2015. szept. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabolcsi vagy? Ha igen igyál egy pálinkát és semmi pánik. A gádzsi a tied.
2015. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szabolcsi jah. :D

Csak a gádzsi megígérte, hogy most hétvégén le jön, és ehelyett ment el a barátnőjével szórakozni.

2015. szept. 13. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondoltam! :P

Szabolcsi barátnőm volt s a beszédet, írást megtanultam! xD

2015. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!