Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdjem le az "uralkodá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le az "uralkodási vágyamat" párom fölött?

Figyelt kérdés
Ezt legfőkèpp szüleivel kapcsolatban èrzem. Baràtaical is, de nem annyira. Nagyon nem kedvelem őket, sőtt..de nem tudom ezt visszafojtani. Több mint kèt ève vagyunk együtt, első èvet nàluk laktunk, most egy ève màr külön albèrletben. 23/N
2015. szept. 13. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy itt mi a kérdés. A leírtak alapján semmi sem derül ki abból, hogy itt mi az "uralkodási vágy".
2015. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen kiborít ha csak szóba kerülnek a szülei, ha telefonon beszèlnek, arról nem beszèlva ha mèg talàlkoznak is. Volt màr hogy hívtak minket/vagy csak őt magukhoz, mondtam menjen de engem elfelejthet. A kèrdès hogy hogyan ne legyek ilyen. Próbàlkoztam. Amíg nem kerülnek szóba minden ok. De amint igen nàris hisztis sàrkànnyà vàltozok.
2015. szept. 13. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogyan fajult idáig ez? Miért nem szereted őket? Megbántottak ők téged, hogy így viszonyulsz hozzájuk? Oké, nem kell őket szeretni és elfogadni, de legalább TANULJ MEG VISELKEDNI!!

Beszélgess erről a pároddal, de legfőképpen neked kell ezt megoldanod, mert te leszel hisztis, te kelsz ki magadból a semmiért.

2015. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy otthagytalak volna a fazon helyébe. Senki nem kíváncsi egy idegbeteg hisztérikus emberre egy normális kapcsolatban.
2015. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amíg itt laktunk voltak nèzeteltèrèsel. Egèsz màs az èrtèkrendünk, ami nem is lenne gond, ha ezt belàtnàk, de bàrmilyen dologról legyen szó, csak azt figadjàk el jónak, helyesnek amit ők gondolnak, csinàlnak. Többször megalàztak utcàn màsok előtt, ok nèlkül, meggondolatlan megjegyzèsekkel... mikor összejöttünk pàrommal 32 èves volt, otthon lakott, első kapcsolat neki... szal anyucija se nagyon akarta "elengedni őt", apja meg nagyon megszokta a kènyelmet hogy mindig lehet ugrasztani, minden munkàt ràsóz.... és igen ez nekem nem tetszik... hosszal tűrès ès kellemetlen szituàciò utàn èn mondtam hogy ha ők így akkor èn se vagyok kívàncsi ràjuk... ès visszahallottam hogy mai napig mivel tömik fiuk fejèt
2015. szept. 13. 11:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ez a helyzet, és sajnálom, hogy így elbántak veled. A párod mindezekre hogy reagál? Meg védett téged akkor? Véletlenül nem akarná leállítani a szüleit?

Beszéld meg vele a dolgot, hogy ez a nagy helyzet és segítsen neked.


Te pedig fogadd el, hogy ez van, azért nem kell hisztizni, mert pl. a szülei felhívták őt. Tanulj meg felnőtt nő módjára viselkedni, mert egy pasi sem szereti a hisztis p..csákat!

2015. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!