Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban elvárható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban elvárható, hogy a másik ráérezzen ha az egyiket bántja valami?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Mindenkinek lehet gondja, lehet, hogy engem legoglal fejben egy aznapi munkahelyi incidens ilyenkor ne várjon tőlem gondolatolvasást a párom. Néma gyereknek anyja se...

Másképp gondolkodnak az emberek a rosszkedvnek amúgyse mindíg van oka. Nyilván ha látom, hogy bántja valami megkérdezem, de szerintem ha valaki akar valamit, légyen az panaszkodás vagy vígasztalás akkor méltóztasson kinyitni a száját.

2015. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Az emberek nem gondolatolvasók, még a szeretteink sem.

Vannak akik ráéreznek az ilyesmire, de aki nem, azt nem lehet érte hibáztatni. Beszélni kell, nem ülni és várni hogy észrevegye a másik hogy valami bajom van, aztán megsértődni ha nem látja.

2015. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Az viszont elvárható, hogy ha a másik elmondja a gondját, akkor segítsen neki.

2015. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Egy párkapcsolatban soha semmi sem várható el, mert nem elvárások alapján kell fenntartani egy kapcsolatot, hanem szeretetből, kedvességből, figyelmességből, törődésből, odafigyelésből..stb.


2. Nem, mert nem találós-kérdés játék egy párkapcsolat. Max, ha valaki nagyon odafigyel, akkor LÁTJA, nem ráérez, hogy a másiknak valami gondja van.


3. Egyszerűbb, ha közlöd a másikkal a bajaidat!

2015. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En a paromon ahogy meglátom latom, hogy rosszkedvű...meg megszolalnia sem kell. De igy vagyok a barátnőmmel is, meg anyámmal is. Akikra figyelek...
2015. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet elvárás, de akik együtt élnek, azok észre szokták venni, ha a párjukat bántja valami. Nem kell ahhoz gondolatolvasónak lenni, hogy egy férfi észrevegyen egy kisírt szemet, vagy nőnek feltűnjön, hogy a férje szokatlanul csendes, elgondolkodó.

Aztán ha mégsem veszi észre, akkor el is lehet mondani. A baj az szokott lenni az ilyen elvárásokkal, hogy én elvárok valamit, amiről a másiknak fogalma sincs, és ha nem teljesül, akkor jól meg tudok sértődni.

2015. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!