Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felszínes vagyok ha zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok ha zavar hogy szegény a barátnöm?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem nem tudtam hogyan áll anyagilag, persze láttam, hogy nincsennek menő cuccai, de akkor még nem zavart. Aztán feltűnt, hogy szinte mindig ugyanabban a ruhába van, ami kopott, látszik, hogy régi. Sose hívott fel magukhoz, mindig nálunk voltunk, de nem rég beteg volt és mondtam, hogy meglátogatom. Hát, egy pici lakásba lakik a tesójával és az anyjával, ráadásul albérlet. A szobájában alig van bútor, olyan pici a tvéje, hogy az ágyból alig láttam, kaja semmi se volt és csak csap vízzel tudott kínálni.

Amúgy dolgozik, igaz egy ételbárba és kevés a fizuja, max 90e, de elmondta, hogy az albi miatt semmire se marad.

Mióta láttam, hogyan élnek és mennyire nincstelen egyszerűen nem tudom komolyan gondolni vele. Az anyján látszik, hogy tök depressziós, kb 3 órát voltam ott, de mást se láttam csak, hogy megy az erkélyre cigizni kb. 10 percenként, a tesója 25 éves de hallottam a szobájából, hogy valami gagyi pc játékkal játszott . Rendes lány egyébként, de valami megváltozott bennem azóta, pedig már úgy éreztem szeretem. Sose gondoltam volna, hogy felszínes vagyok, de igazából eddig négy barátnőm volt, mindnek kb. velem hasonló az anyagi helyzete és így nem volt okom, hogy zavarjon.

Most ezért szakítsak?

23/F a lány 20/L


2015. szept. 13. 10:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tudod így elfogadni,akkor szakíts,mert nincs értelme,hogy együtt legyetek.És igen,felszínes vagy.
2015. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Igen, az vagy.
2015. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem szakíts, a lány megérdemel egy esélyt, hogy rendes barátja legyen.
2015. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Ezek alapján igencsak felszínesnek tűnsz, ami nem baj még a te korodban. Persze hogy jobb egy olyan lánnyal megjelenni valahol akit mutogathatsz, milyen csinos, milyen jo cuccai vannak, amíg meg nem jön az eszed és rá fogsz jönni hogy hiába van valakin márkás ruha vagy van sok pénze ha belül rohad ;) 👌🏻
2015. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Szakíts vele. Csak mert szegény, nem érdemli meg, hogy ilyen felszínes bunkó legyen a pasija. Majd talál normális srácot.
2015. szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Az a lényeg, hogy ápolt legyen.
2015. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Ez a nő nálad 100x jobbat érdemel, úgy hogy tegyél neki egy óriási szívességet és libbenj ki az életéből.
2015. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 opened paradise ***** válasza:
95%

Mutasd meg neki ezt és hidd el,ő is ki fog ábrándulni.

Nekem nem a felszínes volt a szó,ami elsőre beugrott...

Szerintem szakíts,jobbat érdemel.

2015. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanyolyan felszínes vagy, mint azok a nôk, akik ezt csinálják.
2015. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem vagy az. Csak egy utolsó újgazdag patkány. Apa tette alád a zsozsót? Mert úgy elég könnyű jaszkarizni, hogy ilyen olyan ruhába járok. Tesó ha szeretnéd segítenéd, s ha annyira tele vagy akkor vennél neki s nem lenéznéd.

Hagyd ott, lehet hogy fájna neki, de ez mégjobban, hogy ez miatt megingott benned az érzés, hogy Őt akarod e.

2015. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!